PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94339}

DBZ

Dragon Ball Z
8,5 82 219
ocen
8,5 10 1 82219
9,0 3
oceny krytyków
Dragon Ball Z
powrót do forum serialu Dragon Ball Z

Witam chciałbym zaprosić do głosowania na temat ulubionych postaci z anime db .
Moi ulubionymi są ; Son Goku , gohan , goten , Tenszin , jamsza , vegeta tronk bulma , Picolo , Krilan , videl , Karin .

Najmniej ulubieni ; chi chi [ miała zbyt mocne nastawienie na edukacje szkolną , i zniszczyła gohanowi , dzieciństwo . ] Pan [ zbyt poważna na młody wiek ] . Frizer , komórczak z przyszłości . Buu buu , Mister Satan .
A jacy są wasi ulubieni bohaterowie i najmniej ulubieni ?

ocenił(a) serial na 10

Ja tam Freezera bardzo lubiłem. Był bardzo wyrachowany i kulturalny, a do tego w japońskiej wersji ma genialny głos (swoją drogą chyba najlepszy ze wszystkich). Do tego Vegeta - mój wzór, który zawsze pokazywał, że trzeba dążyć do celu mimo wszystko. Bubu też spoko postać - ale tylko dobry i gruby (szczególnie te wygłupy :p).

użytkownik usunięty
Ossesum

ok dzięki , moim wzorem jest Son Goku

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

zdecydowanie serduszko junior, <3

użytkownik usunięty
11lopez

A co myślisz o black goku , jako czarny charakter z dbs ? Według mnie ciekawy jest

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

jestem na serii Z na początku sagii cyborgów więc nie wiem,jak dojde do S to odpowiem :)

użytkownik usunięty
11lopez

Seria dbs zaczyna sie , po pokonaniu Kid Buu

Moją ulubioną postacią jest Vegeta :) Podoba mi się Black Goku, też uważam, że jest ciekawy ale mam nadzieję, że Vegeta mu w*******i (w ostatnim odcinku scena treningu miażdży, właśnie takiego go lubię, widać, że Książę nie wybaczy Blackowi za to co zrobił i chce dokonać zemsty).

użytkownik usunięty
Rycerzyk69

Ja vegete lubie ,jedynie za jego charakter .

A myślisz, że w Super będzie fuzja Goku i Vegety?

użytkownik usunięty
Rycerzyk69

tego nie wiem

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10

Piccolo, szkoda że w super go tak zeszmacili. Nawet narysowac go nie potrafia.

ocenił(a) serial na 10
Skullers

możliwe całkiem

ocenił(a) serial na 10

Z całego DB?
1. Cell
2. Black/Zamasu
3. Vegeta
4. Freeza
5. Hit
6. Goku
7. Beerus
8. Whis
9. 17
10. 18

ocenił(a) serial na 10

Piccolo 4ever

użytkownik usunięty

Najlepszy jest Master Roshi ;)

ocenił(a) serial na 10

Piccolo

ocenił(a) serial na 8
Firxenow

W sumie ciężko powiedzieć który bohater był najciekawszy. W zasadzie każdy z nich to materiał na osobną historię. Z moich subiektywnych odczuć to:
1. Gohan - uwielbiam patrzeć jak się zmienia z sagi na sagę. Poznajemy nieśmiałego chłopca, który nie wydaje się mieć predyspozycji do sztuk walki, a niebawem widzimy Gohana SJJ2, który w swojej szczytowej formie rozwala Cella.
2. Vegeta - postać budzi na ekranie masę emocji od podziwu po irytację i litość. W późniejszych sagach nie brakuje też wątków humorystycznych.
3. Son Goku - wprawdzie był naiwny i dziecinny, ale lubię jego beztroskę, nonszalancję i mądrość życiową.
4. Piccolo- kolejna postać, która szokuje swoją przemianą. Z butnego nastolatka rozwalającego wszystko na swojej drodze staje się wyciszonym guru mieszkającym w pałacu Dendy'ego. Poza tym jego przyjaźń z Gohanem była przepiękna.

Kogo nie lubię?
1. Młody Trunks - bardzo zarozumiały i arogancki
2. Chi chi - nadopiekuńcza, zaborcza matka, przez którą Gohan zmarnował swój potencjał.
3. Videl - kolejna kobieta bluszcz w życiu Gohana, która się na nim uwiesiła i nie dała spokoju dopóki on się z nią nie ożenił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones