PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93025}

Drew Carey Show

The Drew Carey Show
7,2 5 633
oceny
7,2 10 1 5633
7,5 4
oceny krytyków
Drew Carey Show
powrót do forum serialu Drew Carey Show

Po obejrzeniu, któregoś z kolei odcinka zauważyłem, że w barze którym przesiadują bohaterowie wisi pełno biało-czerwonych flag. Czy ktoś wie dlaczego w tym serialu jest polski bar?

ocenił(a) serial na 10
Mavelius

nie wiem
ale zawsze myślałem np. że bohaterowie Fear and Loathing przejeżdżaj koło Warshaw (czy coś w ameryce jest dużo miast z europejskimi nazwami) ale potem sie okazało że to Barstow

A czemu ci przesiaduj w barze Warszawa to tez mnie zastanawia zwłaszcza że nie przypomina on polskich barów.

Mavelius

Wydaje mi się że to po prostu losowa scenografia odzwierciedlająca typowy bar gdzieś w Ohio, a że jest tam spora liczba Polaków więc trafiło na bar naszego rodaka ;) W trakcie sezonów nie stwierdziłem żeby poza ty barem były jakieś znaczące polskie akcenty.

Domin091

Już dawno przeprowadziłem śledztwo i Ryan Stiles gra w sumie syna czy tam wnuka imigrantów z Polski.

ocenił(a) serial na 8
Mavelius

Mimi też (niestety) ma polskie korzenie

mojapoczta000

Czemu niestety? Mi się wydaje, że poza ekranem spoko z niej babka :)

ocenił(a) serial na 8
Mavelius

ale ja mówiłem o postaci Mimi, nie o aktorce. z tego co piszą na wikipedii Kathy Kinney ma korzenie irlandzkie.

mojapoczta000

A, to źle zrozumiałem ;p

ocenił(a) serial na 8
Mavelius

W pilocie serialu ten bar jest pokazany z zewnątrz, nazywa się Warsaw Tavern a Drew nazywa zaraz potem jednego dziadka nazistą ;p

ocenił(a) serial na 8
Pikastro

nazwał go 'safety nazi', bo ów dziadek powiedział, że Drew dostanie zawału serca od cheeseburgera, którego właśnie jadł. nie oznacza to że nazwał go stricte nazistą, tak się potocznie określa ludzi czepialskich. ostatnio popularne jest określenie 'grammar nazi' dotyczące osób wytykających innym (szczególnie w internecie) błędy gramatyczne. a tu skecz College Humor na ten temat:
http://www.youtube.com/watch?v=N4vf8N6GpdM

ocenił(a) serial na 8
mojapoczta000

Rzeczywiście, masz rację. BTW można gdzieś na necie znalezć wszystkie odcinki z polskimi napisami? Wkręciłem się dość mocno po 4 odcinkach, a zacząłem to oglądać ze względu na Ryana ;)

Przy okazji - wie ktoś może, czy były jakieś kwasy wokół tego serialu ze względu na Oswalda i to, jak go nazwali? Amerykanie są czasem przewrażliwieni na punkcie takich nawiązań

ocenił(a) serial na 8
Pikastro

na pewno gdzieś są, chociaż ja akurat ściągałem z sieci lokalnej u mnie w akademiku. gorzej chyba z polskimi napisami - ja mam do raptem paru pierwszych odcinków i do tego nie zawsze są dobrze dopasowane, pozdrawiam. może jeszcze kiedyś będą puszczać na tvn7, oni tam w sumie niektóre serialne powtarzają co jakiś czas

ocenił(a) serial na 7
mojapoczta000

Serial aktualnie leci na Comedy Central. Pn-Pt, 18:40. Ósmy sezon.

ocenił(a) serial na 8
Pikastro

Być może moje pytanie będzie głupie, ale - co jest nie tak z Oswaldem?

ocenił(a) serial na 8
Almanah

Oswald Lee Harvey - przekręcenie Harveya Lee Oswalda, domniemanego zabójcy Kennedy'ego.

ocenił(a) serial na 8
Pikastro

Dzięki za odpowiedź. ;)

Pikastro

ha, miałam dokładnie to samo! :) zaczęłam oglądać dla Ryana, a szybko się wkręciłam w fabułę i reszte postaci :D

ocenił(a) serial na 9
Mavelius

nie widziałem flag ( nie zwróciłem uwagi) za to nazwa Warsaw była dosyć mocną sugestią:).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones