PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501625}

Druga szansa

Life Unexpected
7,4 5 771
ocen
7,4 10 1 5771
Druga szansa
powrót do forum serialu Druga szansa

....takie coś mogli nakręcić tylko w jułesej.

ocenił(a) serial na 9

mi po pierwszym odcinku nie chciało się dalej oglądac ale po jakimś czasie sie przełamałam i znowu zaczelam ogladac i nie żaluje bo to swietny serial wiec polecam kontynuować :)

ocenił(a) serial na 10
Aselka

Ja pierwszy odcinek obejrzałam 17 lutego na TVP 1. Przewijałam sobie programy i patrzę jakiś serial, obejrzałam i zakochałam się w tym serialu. Aktualnie jestem już po wszystkich odcinkach pierwszego sezonu jak i drugiego sezonu. Serial jest naprawdę w niektórych momentach cholernie poruszający, a w niektórych przezabawny, po za tym bardzo podobała mi się gra aktorów. Jeżeli uda mi się zdobyć wszystkie odcinki na komputer, zacznę oglądać od początku :) Warto

ocenił(a) serial na 9
nysia6

Zgadzam się w zupełności. Serial na którym można się pośmiać a chwilami jest tak wzruszający, że płakałam nie raz.
Ja ostatnio też zobaczyłam, że leci w telewizji i jestem z tego powodu przeszcześliwa bo na nowo zaczne oglądać :)
Dodam jeszcze, że uwielbiam aktorów którzy tam graja :) Są rewelacyjni!

A w TVP1 leci tylko w niedziele czy jeszcze jakis inny dzien?

Zgadzam się, obejrzałam 2 odcinki i zdecydowanie tego nie będę kontynuować. Cukierkowe, wkurzające postacie, po prostu nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones