PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501625}

Druga szansa

Life Unexpected
7,4 5 771
ocen
7,4 10 1 5771
Druga szansa
powrót do forum serialu Druga szansa

Bug

ocenił(a) serial na 9

He's the best!!!!!
Jego powrót i scenka z najnowszego odcinka na balu cudna.

Ank

A mnie wkurzył powrót Buga. Lux powinna być z Jonesem, Bug to kretyn i dupek i mam nadzieję, że coś się stanie i ostatecznie Lux z nim zerwie.

ocenił(a) serial na 9
Goku

Ale Jones to goguś bez polotu. Bug nie pozwoli Lux zmienić się w lalunię z dobrego domu.

Ank

Lepiej żeby Lux była z "gogusiem bez polotu" niż z kryminalistą, który prędzej czy później i tak trafi za coś do więzienia xP.

ocenił(a) serial na 9
Goku

Od razu kryminalista, a może by mu tak szansę dać. Gościu musi przywyknąć do nowej sytuacji. A goguś to chyba miał dziewczynę??

ocenił(a) serial na 9
Goku

Do 6 odcinka, zdecydowanie Bug. Jones to frajer.

Busz90

A moim zdaniem Bug jest zdecydowanie ciekawszym bohaterem od Jonesa. Jones to taki totalny klasyk. Nie
widzę w nim żadnego potencjału większego. A Bug ma szansę się zmienić i to może być na serio ciekawego.
Zdecydowanie kibicuję za parą Lux & Bug :)

Ank

Weźcie no, nie chcę Bug'a bo jest taki zazdrosny, zły i głupi. Zdecydowane Lux powinna być z Jones'em. To moja opinia.

Bronkar

Nie znoszę Buga :) Nie podoba mi się jego gra, a może to postać jest tak rozpisana, że chłopak nie ma się czym popisać? Zresztą i tak traktuje Lux jak śmiecia, Jones jest za to miły i słodki. Jones górą

ocenił(a) serial na 10
sznur

nie lubie Buga, na sam wygla wydaje sie być tym zlym.

użytkownik usunięty
xnewdayx

też nie lubię Bug'a, strasznie irytujący jest, wolę Jones'a- zdecydowanie

ocenił(a) serial na 9
Ank

a ja tez lubie Bug'a i ciesze sie ze wrocił :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones