PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501625}

Druga szansa

Life Unexpected
7,4 5 774
oceny
7,4 10 1 5774
Druga szansa
powrót do forum serialu Druga szansa

Fani "One Tree Hill" i "Life Unexpected" z niecierpliwością oczekują decyzji dotyczących przyszłości tych seriali. Wcześniej mówiło się, że przetrwa tylko jeden z nich, ale teraz pojawia się jeszcze inne rozwiązanie.

Szczegóły nowego pomysłu pod linkiem -> http://tinyurl.com/3ayz76j

salmaatache

Na popcornerze jest bardzo ciekawa/zaskakująca informacja. W najnowszym 'zaproszeniu' jesiennej ramówki CW -nie ma zdj ani z OTH, ani z LUX -to trochę niepokoi. Miejmy nadzieje, że jest to spowodowane tylko tym, że stacja nie zdecydowała jeszcze, co dalej z tymi serialami.

ocenił(a) serial na 9
salmaatache

Mogliby zakończyć już to całe OTH ile można, a Life to dopiero I sezon.

Busz90

Mimo że jestem fanką OTH to zgadzam się z tym, że w końcu mogliby skończyć. Jednak CW zbliża się do decyzji przedłużenia Pogody na miłość, a przynajmniej listy na to wskazują. Trzymajmy kciuki za LU!

ocenił(a) serial na 9
didi_

Także kiedyś oglądałem OTH, znudziło mi się bodajże pod koniec 4 sezonu. LU jest dość orginalnym serialem, a przynajmniej takiego jeszcze nie widziałem i to on powinien dostać szansę. Muszę przyznac ze nie pocieszyłaś mnie tą wiadomościa, ale coż pozostało czekac.

Busz90

Dotarłam na forum CW i mówi się coraz częściej, że być może powstanie druga seria LUX oraz ósmy sezon OTH! O tyle, że sezony obu seriali będą krótsze. Więc trzymajmy kciuki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones