PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501625}

Druga szansa

Life Unexpected
7,4 5 774
oceny
7,4 10 1 5774
Druga szansa
powrót do forum serialu Druga szansa

Po obejrzeniu pierwszego odcinka miałem tydzień czasu na przemyślenie i... zacząłem powątpiewać. Czy z tego tematu da zbudować się cały serial? Wiadomo - temat ciekawy i dobrze "opracowany" w pierwszym odcinku, ale co dalej? Seans drugiego odcinka bardzo mnie uspokoił - twórcy wiedzą jak stopniowo urozmaicać tego typu historię oraz jak nie popaść w serialowy banał. Stopniowe poznajemy bohaterów, dzięki czemu łatwiej zrozumieć ich sytuację, obserwujemy ich rozterki i próby odzyskania normalności po wielkim wydarzeniu jakim niewątpliwie jest "odzyskanie" córki. Stopniowo też przywiązujemy się do nich (Lux jest niesamowita). Serialowi udało się nie utracić nic ze swojego klimatu - za to brawa dla scenarzysty i aktorów. Moja nadzieja na to, że Life Unexpected będzie serialem nietuzinkowym zostałą odbudowana. Błagam tylko, by twórcy nie rozpędzili się z tym serialem i nie popadli w banał, chcąc rozciągnąć go na piętnaście sezonów.

Ocena 8+/10

ocenił(a) serial na 10
Immortal_2

Ja co prawda drugiego odcinka jeszcze nie widziałam, ale Twój post zachęcił mnie jeszcze bardziej. Czekam tylko na napisy xD sesja a ja seriale oglądam xD Nie mogę się doczekać :)))

ocenił(a) serial na 9
zadziorek

no i prawidlowo :D ja już po sesji.. :P ale seriale byly, są i będą :D nie moja wina, że w Stanach ruszyli z serialami, akurat, gdy zaczeły się koła i egzaminy :P
a zresztą.. nie dajmy się zwariować.. nie można się cały czas uczyć!

co do serialu.. niesamowity.. już pojawiają się kolejne postacie, które na pewno jeszcze bardzo namieszają w życiu głównych bohaterów (kto oglądał zapewne domyśla się o jakiej pani mowa ;>)
a co do odcinka.. już się wzruszyłam.. :P więc.. jestem na TAK! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones