PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501625}

Druga szansa

Life Unexpected
7,4 5 770
ocen
7,4 10 1 5770
Druga szansa
powrót do forum serialu Druga szansa

Wszystko chce dla siebie, nie obchodza ja inni... wszystko robi tak by było dla niej jak najlepiej... Nie moge patrzeć na ten jej cholerny egoizm, zacznya mnie wkurzać;/

ocenił(a) serial na 7
xnewdayx

Dokładnie, mnie też. Udaje takie biedne dziecko, które niczego nie miało w przeszłości, więc należy jej się wszystko teraz. Nie ważne, że Tasha miała takie samo dzieciństwo, że też dopiero co dostała szansę na lepszy czas, Lux musi to zepsuć, bo przecież ona jest ważniejsza !
brrr. :)

Aisha_

właśnie weszłam ytu po to żeby napisać to samo co wy ;) oprócz tego nie za bardzo mi się podoba związek Baze'a z Emmą. Niby chciałabym żeby sobie kogoś znalazł, ale ona mi jakoś nie pasi...

Kelia

Lux jest straszna! Udaje takie niewiniątko i co chwila ktoś inny bierze za nią odpowiedzialność - ostatnio Tasha, teraz Sam. Mam nadzieję, że wkrótce wszystko wyjdzie na jaw i w końcu to ona poniesie konsekwencje.

ocenił(a) serial na 6
xnewdayx

Już w 1 sezonie mnie wkurzał jej egoizm , ale w drugim to przechodzi samą siebie! Nie znoszę jej! Serial oglądam tylko ze względu na Baze'a.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones