PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501625}

Druga szansa

Life Unexpected
7,4 5 771
ocen
7,4 10 1 5771
Druga szansa
powrót do forum serialu Druga szansa

Dlaczego serial kończy się na zaledwie dwóch sezonach? Czyżby zrezygnowano z jego kontynuacji i fabuła się urywa? Proszę o odpowiedź, bo jeśli tak jest, to daruję sobie ten serial.
Tylko bez spojlerów proszę;)

ocenił(a) serial na 8
toporminator

Fabułą nie urywa się. Wydaje mi się że miały być tylko dwa sezony. Możesz śmiało oglądać.

aganieszka00

Ok dzięki:)

ocenił(a) serial na 10
toporminator

Warto obejrzeć. A na dwóch sezonach jest po prostu koniec. Myślę, że mogliby rozwinąć, ale główna bohaterka zmieniła serial i musieli ominąć kilka wątków, które można rozwinąć. Mimo wszystko i tak warto oglądać

vicky_on_drugs

Nie tyle Britt zmieniła serial, co The CW wyniki oglądalności nie satysfakcjonowały i wszczęli kasację.

Gleek99

Główna bohaterka zaczęła grać w innym serialu rok później. Serial został zdjęty po prostu z anteny. może gdyby leciał na innej stacji było by więcej sezonów. Jeżeli chodzi o końcówkę to widać że była dograna i żeby zakończyć wątki oraz żeby finał był taki jaki by chcieli widzowie.

ocenił(a) serial na 9
vann2

a moim zdaniem finał był unexpected. Przynajmniej dla mnie. Bo nie spodziewałam się że w końcu Baze i Cate będą razem i nie jestem nawet pewna czy im kibicowałam, trochę mnie rozczarowali. Jedyny plus to Lux i Jones...Szkoda tylko,że ta końcówka rzeczywiscie była dograna.Bo nie mogliśmy zobaczyć jak ich przyjaźń przerodziła się w związek.Poza tym sporo by się działo,szkoda że skasowali :(

ocenił(a) serial na 7
DeeDee_Spencer

Ty wiesz co to znaczy SPOILER? miałem oglądać i już nie mam po co. Kurva! ^^

ocenił(a) serial na 9
djbasstronic

najwyższa pora aby filmweb zmienił nazwę na spojlerowania xd

toporminator

bardzo dobrze ze sie konczy na 2 seonach bo 2 sezon to calkowity niewypal baze i cate w drugim sezonie sa totalnie beznadziejni jako rodzice sami nie potrafia nawet wlasnych spraw rozwiazac

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones