PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501625}

Druga szansa

Life Unexpected
7,4 5 771
ocen
7,4 10 1 5771
Druga szansa
powrót do forum serialu Druga szansa

Ulubiona para SPOILERY

ocenił(a) serial na 8

Jestem bardzo ciekawa, jakie są wasze ulubione pary. Bo w tym serialu są naprawdę różne zdania, jedni chcą Lux z Samem, inni z Jones, jeszcze inni Z Erikiem. Tak samo Cate. Mimo, że większość jest za Bazem, to są tacy co wolą Ryana.

Ja z całego serialu uważam, że najlepsza para to Eric&Lux. Serial zaczęłam oglądać niedawno i jeszcze kiedy oglądałam 1. sezon i zobaczyłam na YT jakąś scenę z E&L zakochałam się w nich :D W 1. sezonie trochę kibicowałam Jonesowi, ale znowu jakaś super para to nie była, Lux i Bug tym bardziej. Naprawdę żałuję, że Lux nie jestem z Erikiem, on jako jedyny rozumiał ją, jej problemy, zawsze był gotowy pomóc jej i ją wysłuchać. I świetnie umiał scharakteryzować Lux. Kiedy mówił, że ona nie potrafi się dogadać z rówieśnikami, ponieważ jest dorosła i chce stać się niedorosłą, a wcale tego nie musi robi, bo jest idealna. No i te ich wszystkie sceny, a w szczególności:
Eric: "I can't. I won't actually."
Lux: "What?"
Eric: "Let you go."
Kocham to <3
No a druga para to oczywiście Cate&Baze. Szkoda, że w 2. sezonie mieli tak mało wspólnych scen, ale w 1. to cały czas były. No i chociaż oni ostatecznie razem <3
Bardzo lubię też Jonesa&Tashę, naprawdę super wyglądali. To z Tashą powinien być Jones!
Poza tym lubiłam całkiem Baze'a&Emmę, oczywiście cały czas kibicowałam Cate i Nate'owi, ale oni też byli fajni do 11. odcinka ;)

kropkaaa

Cate&Baze oczywiście. Najbardziej lubiłam momenty, kiedy Lux była sama ;) Chociaż gdybym miała wybierać, wybrałabym Lux i Bug'a. Taki wrażliwy chłopak, dobry w głębi duszy, no i łączyła ich przykra przeszłość przez co dobrze się rozumieli.
Bardzo podoba mi się to jak budowane są postaci w tym serialu. Są wielopłaszczyznowe, pokazane z tej dobrej, ale też i złej strony.
Oprócz tego serial nie jest moralizatorski, widzowi nie narzuca się danej oceny moralnej bohatera. Wszelkie błędy, czy złe zachowania jasno z czegoś wynikają. Zdecydowanie rzuciło mi się to w oczy, bo rzadko spotyka się takie seriale, czy filmy i myślę, że zmusza to też do refleksji nad samym sobą.

rox16

Ja osobiście wolałam Cate z Ryanem nie wiem dokładnie jak to opisać ale oni fajnie razem wyglądali w ogóle tak się rozumieli miedzy innymi w radiu ich te poranne sprzeczki ..a Lux z Erickiem zdecydowanie , jakoś pasowali do siebie ona tak bardziej odpowiedzialna się wydawała może bardziej dojrzalsza no ale to tylko moje zdanie..masz rację kropkaaa każdy ma swoje zdanie na ten temat ;)))

blackberry123

Również zdecydowanie bardziej wolałam Cate z Ryanem, a Lux wyłącznie z Bug'iem. ;))

ocenił(a) serial na 9
kropkaaa

ja bardzo lubie Cate z Ryanem natomiast Lux lubilam z Bug'iem a pozniej z Erickiem :)

kropkaaa

ja najbardziej lubię Lux i Bug, Catie i Ryan

kropkaaa

Czy tylko ja dostrzegam cały czas w serialu jakieś ciągotki między Ryanem a Lux? :x Po dzisiejszym odcinku (ślub CiR) to już w ogóle, scena w której Lux wchodzi do kościoła i Ryan na nią patrzy była dla mnie naprawdę pełna dwuznaczności. Szkoda, że nic z tego nie będzie :(

ocenił(a) serial na 8
mariola_chan

To chore,co piszesz,tylko tyle powiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones