PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501625}

Druga szansa

Life Unexpected
7,4 5 771
ocen
7,4 10 1 5771
Druga szansa
powrót do forum serialu Druga szansa

Wczoraj obejrzałam dwa odcinki Drugie Szansy i muszę powiedzieć, że mi się tak średnio podobały. Nie wiem, czy warto oglądać dalej. Przeglądałam opinie na forum i najczęściej skarżono się na zakończenie serialu (nie tak jak chcieliście). Proszę o szczere odpowiedzi. Zależy mi przede wszystkim by był wątek miłosny (mam na myśli Lux). Jej rodzice mnie denerwują. Jeśli zna ktoś jakieś inne fajne seriale, proszę podać. Z góry dziękuje i pozdrawiam.
PS: Błagam bez spoilerów.

ocenił(a) serial na 9
zusak

Moja szczera opinia: http://www.kreatywa.net/2011/01/nieoczekiwana-szansa-life-unexpected.html

Stara już jestem, a i tak uwielbiam tę młodzieżówkę :) Miłość też będzie, możesz być pewna!

ocenił(a) serial na 7
zusak

Warto. Drugi sezon lepszy i ciekawszy, jeśli chodzi o sercowe problemy Lux.

zusak

Zdecydowanie warto-bardzo ciekawy serialik przypadkiem przeze mnie odkryty w TV(ostatni odcinek pierwszej serii).Mozna i zaczac od konca ; ))) Teraz nadrabiam on-line.Swietne dialogi i ogolnie bardzo do przyjecia.Polecam.

ocenił(a) serial na 9
elase

Musicie się, niestety, nastawić na słabą końcówkę. Wszystkie wątki musiały zostać błyskawicznie zamknięte z powodu zakończenia emisji serialu...

Futbolowa

Mowi sie-trudno,co robic ; )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones