PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501625}

Druga szansa

Life Unexpected
7,4 5 774
oceny
7,4 10 1 5774
Druga szansa
powrót do forum serialu Druga szansa
ocenił(a) serial na 8
Christopher_Moltisanti

przeczytałam na stronie TheCW, że dzisiaj leci ostatni odcinek sezonu, czyli 'Love unexpected' kończy sezon 1, nie wiadomo, czy będzie drugi...;/

ocenił(a) serial na 7
alternatywa000

Szkoda, że to już... Mam nadzieję, że nie dość, że zdecydują się na drui sezon, to zdecydują się szybko ;)

ocenił(a) serial na 7
strawberryblonde

*drugi.


zakrótkizakrótkizakrótki /"g" mi czasem nie działa ;)

strawberryblonde

do przed wczoraj było głosowanie fanów w akcji 'uratuj swój serial' czy oś na CW ;) LUX walczyło z OTH i wczoraj miały być wyniki jakieś, niesttey zgubiłam link. Jednak myślę, że oficjalna decyzja na temat drugiego sezonu będzie w maju, gdy OTH zakończy sezon siódmy. Licze na drugi sezon, bo ten odcinek wczorjaszy/u nas dzisiejszy właściwie był...taki właśnie był ;>

didi_

Było "uratuj serial" i zajął III miejsce (pierwszy Chuck, drugi OTH). Była mowa że jak zajmie pierwsze miejsce to na pewno będzie drugi a tak trzeba czekać do maja. Pomysły na nowe odcinki były i są przedstawiane stacji ale jak na razie jeszcze nic nie wiadomo.

ocenił(a) serial na 8
Jooaassiia

głosowałam na tej stronie, żeby go zostawili, chciałabym, aby dali temu serialowi szansę, bo jest ciekawy, ma trochę nietypową fabułę, a OTH ciągnie już kolejny sezon -- to była nierówna walka.Ale i tak myślę, że 3 miejsce to dobre miejsce i czekam na 2sezon.

ocenił(a) serial na 7
Jooaassiia

buuu, ja chcę dalej, ostatni odcinek mnie nie usatysfakcjonował ;<

Christopher_Moltisanti

Ja też zagłosowałam na Life... Na przykład OTH ma mnóstwo fanów i zresztą sama bym chciała aby był ósmy sezon ale Life... dopiero robi pierwsze kroczki, tak więc ma potencjał... Mam nadzieję że nie zrezygnują z tego serialu, bo to nie może się tak skończyć!

askaeddie

Ja również głoswalam na LUX. Serial powinien mieć szanse, bo powiało [w końcu!] świeżością. Owszem kocham OTH, jak każdy fan tego serialu, ale uważam, że, co za dużo to niezdrowo. Z resztą LUX ma fantastyczny klimat i obsada, która powinna zostać wyróżniona. A koniec sezonu...mega! Jeśli nie będzie sezonu drugiego to się załamię, bo taka historia nie może się skończyć. Wydaje mi się, że to było zaskoczenie dla wszystkich. A przynajmniej w jakimś stopniu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones