PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=756850}

Druga szansa

6,9 11 456
ocen
6,9 10 1 11456
Druga szansa
powrót do forum serialu Druga szansa

Czy tylko mnie wkurza bananowy synalek doktora??

ismena1990

Ja chyba nie rozumiem jego motywu. Jakim cudem Monika była wcześniej jego agentką, jeśli on dopiero przyleciał do Polski? Jak to jest?

robipati

Może w dzieciństwie? Chyba 4 lata mieszkali w USA, czy się mylę? Ale z drugiej strony Monika musiałaby znać któregoś z rodziców. Bezsens.

ismena1990

Też prawda! Przecież dzieciak nie mógł załatwiać wszystkiego sam!

ocenił(a) serial na 1
ismena1990

oj nie tylko Ciebie i więcej jest irytujących postaci, moim zdaniem oglądać tego się nie da, ja wytrzymałam trzy odcinki chyba

ocenił(a) serial na 3
ismena1990

Na początku nie rozumiałam dlaczego się tak zachowuje w stosunku do ojca który się stara. Teraz już wiem o co chodzi i polubiłam jego postać :) wcześniej będąc nastolatkiem pobłądził ale teraz to mądry chłopak :D

ocenił(a) serial na 7
dr_Cervello

No nie wiem czy taki mądry. Zawala swoje szkolne obowiązki, a potem się dziwi, że rodzice mu nie ufają, skoro ma już podobne przygody na koncie.

ocenił(a) serial na 3
malami132

Z tym się zgadzam, lecz napisałam tego posta wcześniej i jeszcze odcinek 9 nie był wyemitowany :P a co za tym idzie nie wiedziałam ,że nie chodzi do szkoły i ma same 1. Uważam ,że zawalił szkołę przez ten występ bo bardzo chciał dobrze wypaść i cały swój czas poświęcił na przygotowania, bo bardzo mu na tym zależało. Sama na jego miejscu też poświęciłabym większość czasu żeby przygotować się do występu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones