PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=756850}

Druga szansa

6,9 11 456
ocen
6,9 10 1 11456
Druga szansa
powrót do forum serialu Druga szansa

Nie macie wrażenia, że serial był inspirowany filmem "Gra" z Michalem Douglasem?

milosnik

A mógłbyś to jakoś rozwinąć ? Co masz na myśli?

swobi_

Że wkręcają ją w tym filmie. 40-ste urodziny, duży kontrakt. Ktoś taki wredny dowcip sobie zrobił. Może to być tylko takie moje wrażenie, bo serial jest jaki jest.

ocenił(a) serial na 7
milosnik

Również pomyślałam o tym filmie. Mają ze sobą nieco wspólnego, ale summa summarum "Gra" kończy się pozytywnie, a tu raczej nie zapowiada się, aby ktokolwiek krzyknął "surprise" ;)

malami132

moim zdaniem również bardzo podobne wątki jak w Prawie Agaty.

milosnik

Oba filmy łączy moim zdaniem niewiele. Coś czuję, że w tym serialu nie chodzi o jakąś grę tylko zwyczajny spisek dla pieniędzy. Gdzie tam naszemu rodzimemu serialowi do "Gry"... A już Kożuchowskiej do Douglasa nijak nie mogę przyrównać

Mmyszunia

Pewnie masz rację co do spisku. Też tak sądzę. Obejrzymy, zobaczmy

milosnik

O ile obejrzę, bo jestem raczej na bakier ze współczesnymi polskimi serialami i prędko przy nich wysiadam ;)

ocenił(a) serial na 4
milosnik

Hmm zaintrygowało mnie to twoje porównanie z Grą. No może? Ale czy ja wiem czy wpadli by na taki pomysł. Może podsunąłeś dobry pomysł jak im spadnie oglądalność może wykorzystają ten wątek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones