PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=756850}

Druga szansa

6,9 11 450
ocen
6,9 10 1 11450
Druga szansa
powrót do forum serialu Druga szansa

Mary Sue? :')

użytkownik usunięty

Ogólnie serial lubię, nawet bardzo. Ale postać Moniki została tak strasznie wyolbrzymiona, że momentami zastanawiam się jak świat radził sobie bez niej?! :')

ocenił(a) serial na 7

Monika jest straszną Mary Sue!!! Jeju, nareszcie spotkałam kogoś, kto też tak twierdzi.
Najgorsze jest to, że ona zarazem jest strasznie idealna i wszyscy tylko do niej wzdychają, bądź czegoś jej zazdrością i z drugiej strony jeszcze jest przerażająco głupia i nieporadna. Naprawdę, zamiast umawiać się ze Szwedem w sprawie dziecka i tworzyć złudzenia, że wszystko jest normalne, zgłosiłabym to na policję lub do sądu. Ludzie, kto normalny akceptuje obecność gwałciciela i alkoholika przy swojej kilkumiesięcznej córce?

użytkownik usunięty
nina_maximoff

Cieszę się, że jest nas więcej :') Ja sam serial oglądam głównie dla Magdaleny Boczarskiej, Ostaszewskiej, Świderskiego i Topy. Kożuchowskiej jak nie lubię to w tej roli jest nawet okey, ale to jak jej postać została wyolbrzymiona doprowadza mnie do szewskiej pasji. Chociaż nie wiem, może ona po prostu lubi grać takie role.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones