PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=756850}

Druga szansa

6,9 11 456
ocen
6,9 10 1 11456
Druga szansa
powrót do forum serialu Druga szansa

Oglądam właśnie Billions z Paulem Giamattim i Damianem Lewisem i zobaczyłem przypadkiem podczas jedzenia nowy serial z Kożuchowską to jest przepaść, nie ma postaci, nie ma inscenizacji, nie ma scenariusza z prawdziwego zdarzenia, a Kożuchowska jako aktorka nie jest wstanie pociągnąć sama całego serialu. To jest po prostu kiepskie i pokazuje nasz polski grajdół, że robi się rzeczy totalnie nijakie.

ocenił(a) serial na 3
hagen_filmweb

Dzięki za te słowa, bo ja po swojej krytyce zostałam zasypana pytaniami "na jakiej podstawie takie argumenty". A widać, że nie tylko ja widzę słabe strony Drugiej Szansy.

Sitka89

Ja bym mimo wszystko nie ocenił tego na 1 - dwa być może na jakąś ocenę trzeba poczekać 2-3 odcinki, mnie serial nie kupił i raczej nie obejrzę kolejnego odcinka, szczególnie gdy jest co oglądać w sieci. Ta przepaść do Billions biła po oczach, to napisałem krytyczną uwagę - choć polscy twórcy nie wchodzą chyba na forum Filmwebu i nie czytają krytycznych uwag.

ocenił(a) serial na 3
hagen_filmweb

Dla mnie póki co jest to 1. A ocenę zawsze można zmienić w miarę rozwoju serialu :)

ocenił(a) serial na 7
Sitka89

Otóż to. ;)

Sitka89

Jak oceniasz na 1 to dalej chcesz oglądać ? Bodaj dwa filmy oceniłem na 2 w tym Kac Wiedeń.

ocenił(a) serial na 3
hagen_filmweb

dam im drugą szansę i zastanowię się czy moja 1 po pilocie była nietrafiona czy też niewiele więcej da się z tego projektu wycisnąć. Lepszy pogląd będzie po co najmniej 3 odcinkach, czy warto marnować czas.

Sitka89

zgadzam się, że serial zaczął się dennie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones