PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=756850}

Druga szansa

6,9 11 456
ocen
6,9 10 1 11456
Druga szansa
powrót do forum serialu Druga szansa

Jak myślicie, Marcin przyszedł do Moniki na lotnisko??

ocenił(a) serial na 6
Madzia15141

Myślę, że to był Marcin.
Mam też wrażenie, że Kinga przylazła do niego do mieszkania, żeby mu oświadczyć, że jest z nim w ciąży. Zapewne po ich ostatniej nocy, kiedy Kinga "nie mogła być dziś sama". Albo wymyśliła tę ciążę, albo naprawdę w niej jest. Oczywiście Marcin tego nie sprawdzi, nie zrobi jej USG ani nic, a później wyda się, że ona kłamała, żeby go odzyskać. W międzyczasie na lotnisku Marcin powie Monice, że nie może z nią jechać, bo z powodu Kingi musi zostać w Polsce. Zapewne się rozstaną, pokomplikują, a później, jak wspominałam, wszystko się rozwiąże. Marcin pewnie powie Kindze, że nie chce jej widzieć, a ona wróci do Anglii czy gdzietam była. Ten serial jest przewidywalny pod tym względem.

ocenił(a) serial na 7
blomkvist

Hm, skoro to był Marcin, to czemu Monika zrobiła na koniec taką minę? W ogóle się nie ucieszyła, a to dziwne. Z drugiej jednak strony kto inny mógł się tam pojawić? Ewentualnie Jakub, ale on przecież nie wiedział o ich planach, więc to niemożliwe..
Co do Kingi - albo rzeczywiście wprowadzą wątek z ciążą albo będzie kłamała na temat swojej choroby i opowie mu o nowotworze, ale nie doda, że jest już całkiem zdrowa. Pewnie jednak ta pierwsza opcja :/

ocenił(a) serial na 6
malami132

Hm, zauwaz, ze w tym rozmyciu (na pewno kojarzysz te scene na lotnisku) troche widac, ze on nie ma torby ani nic (tak to odebralam) i ona chyba od razu zrozumiala, ze cos jest nie tak. Zapewne tez bylo cos w jego twarzy; takie rzeczy sie czuje.
Wg mnie nawet, jesli Kinga powie cos o swojej chorobie, nie da sie tego dlugo ukrywac (udanej operacji), bo przeciez kumpel Marcina ze szpitala wie o calej akcji.
Ehh, faceci...
(wybaczcie mi brak polskich znakow, pisze na nie swoim laptopie, ktory ma cos z klawiatura...)

ocenił(a) serial na 7
blomkvist

Właśnie mi się wydawało, że ma torbę! Ale pewnie będzie tak jak mówisz. Byłoby to co prawda przewidywalne do bólu, ale znając polskie seriale...

ocenił(a) serial na 6
malami132

Niby nie szaleję za tym serialem, ale jednak czuję niedosyt. Trochę też chyba porównuję go do mojego życia osobistego, bo jest tam mnóstwo wręcz kuriozalnych powiązań i pewnie dlatego tak spekuluję. Tak czy inaczej, przekonamy się za parę dni...

ocenił(a) serial na 7
blomkvist

Przekonamy się dopiero jesienią, jeśli serial będzie kontynuowany, bo to był ostatni odcinek w tym sezonie :)

malami132

TVN dość szybko zamówił drugi sezon, bo podczas emisji piątego odcinka.

Madzia15141

Tak, ale myślę, że powie jej, że ta cała co Arciuch gra, jest chora.

ocenił(a) serial na 7
adamo001

Tak właściwie to jest już zdrowa, operacja się udała, a kłamstwo Arciuch nie miałoby sensu, skoro kolega Marcina o wszystkim wie. Skoro więc operacja się udała i wraca do zdrowia, to czemu miałby nie pojechać na urlop z Moniką ;)

malami132

No, ale coś musiała wymyślić, żeby nie dopuścić żeby byli razem :D

ocenił(a) serial na 7
adamo001

Może tak jak wcześniej pisał/a blomkvist - wymyśli ciążę, czyli standardowy chwyt :D

Madzia15141

a myślę, że powie mu o chorobie, a on po prostu przyjedzie na lotnisko, żeby powiedzieć jej, że z nią nie leci, bo tamta jest chora :p

ocenił(a) serial na 6
Madzia15141

No dobra, ale co to za pomysł zostawiać swoją nową dziewczynę dla byłej żony, która w dodatku jest zołzą. Co go obchodzi jej choroba?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones