PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=756850}

Druga szansa

6,9 11 442
oceny
6,9 10 1 11442
Druga szansa
powrót do forum serialu Druga szansa

Ta dziewczyna, której agentką che być Monika jest strasznie odpychająca i sprawia wrażenie "brudnej". Strasznie niemiło się na nią patrzy. Zresztą charakter nie lepszy.

robipati

Widać, że dziewczyna coś chce, a później niszczy swoim niewyparzonym językiem.

robipati

Zgadzam się! Wygląda, nie chcąc nikogo urazić, jak niedomyta narkomanka. Nie wiem po co ja to jeszcze oglądam :D

ocenił(a) serial na 7
robipati

ogólnie głupie opinie, to dziewczyna z Pragi jest, a poza tym serial ciekawy, Kożuchowska super.

ocenił(a) serial na 1
robipati

a ja jedynie dla niej oglądam bo serial sam jest dnem totalnym, a ta dziewczyna zapowiada się na mega gwiazdę, ona i Julia Kijowska to najlepsze aktorki młodego pokolenia, obie bardzo charakterystyczne i bardzo dobrze grają i wybijają się ponad przeciętność. To jak ktoś wygląda na prawdę nie ma tutaj znaczenia. Aktorstwo genialne, a jak śpiewa! Łał!

Kasha

A no głos ma piękny <3 Ciekawe skąd ją wzięli :)

ocenił(a) serial na 1
robipati

osobiście byłam zaskoczona, że głos nie jest podłożony
a tego słucham na okrągło https://www.youtube.com/watch?v=1xIc4s1puW8 mrrrrrr :-)

Kasha

hahaha

ocenił(a) serial na 1
frytazsubwaya

a cóż Cię tak rozbawiło!? :)

Kasha

a przepraszam, bo myślałam, że żartujesz :P utwór rzeczywiście jest świetny, ale byłby jeszcze lepszy gdyby Maciej śpiewał sam, dziewczyna nawet porządnie nie wymawia angielskiego. Odnośnie jej gry aktorskiej to cóż mogę powiedzieć, gwiazdy z niej nie będzie. Żaden szanujący się aktor nie zagra w filmie Katarzyny Rosłaniec a ona zrobiła to kilka razy, i jeszcze "Nieulotne" Jacka Borcucha na dokładkę. Może jeżeli ktoś by ją poprowadził i zaproponował poważną rolę w "prawdziwym" filmie to jeszcze by się wyrobiła ale jak na razie to jak ktoś wyżej wspomniał jest bardzo odpychająca.

ocenił(a) serial na 1
frytazsubwaya

nieee, nie żartowałam, jestem nią zachwycona, serio
i nie jestem aż tak obeznana z językiem bym dostrzegała akcent, dziewczyna śpiewa ciekawie, ma miły bardzo głos.
hmmm, mnie w Niej właśnie to pociąga, że nie jest lalunią tylko właśnie ma w sobie to COŚ przyciągającego.
Na to w czym gra naprawdę sobie świetnie radzi, ale i tak największym obciachem w jej dorobku jest gra w tym durnym serialiku.
I chyba uwielbiam bardzo takie właśnie "odpychające" osoby, które są interesujące.
Nie jest zawodową aktorką i patrząc w ten sposób dostrzegam w niej wielki potencjał, te wszystkie głupie "gwiazdeczki" typu Kożuchowska, Karolaki i inne śmiecie serialowe mogą się uczyć naturalności od Justyny.

na tym tle dziewczyna się wybija

Kasha

no nie zgodzę się, ale trudno

ocenił(a) serial na 1
frytazsubwaya

wcale nie chcę Cię przekonać do jej osoby, jedynie wyraziłam swój zachwyt :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones