PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=756850}

Druga szansa

6,9 11 450
ocen
6,9 10 1 11450
Druga szansa
powrót do forum serialu Druga szansa

Coś mi się widzi, że będzie to serial pokroju "Słodkiego życia" lub innego "Mąż, czy nie mąż? ", czyli po prostu niewyjaśnione gnioty. Pomimo niezłej obsady nie wydaje mi się żeby miał osiągnąć sukces "Przepisu na życie", "Lekarzy" czy "Na Wspólnej", ale to czas pokaże. Obym się mylił.

ocenił(a) serial na 3
Ertix_Poke

Jak udzierga ze 2,5mln to już tak zrobią, żeby Kożuchowska sobie jeszcze trochę pograła ;)
Takie Prawo Agaty wersja w showbizie i w gorszym wydaniu.

Sitka89

Zgadzam się

Ertix_Poke

Po 3 odcinkach jest na razie bardzo średnio, nie przetrwa serial jak będzie tylko kręcić się w okół Kożuchowskiej. Stoi niestety w miejscu.

patryks83

Dziś była jego ostatnia szansa. Więcej tego nudnego serialu o niczym nie obejrzę. Gniot pod każdym względem. Usypiacz bez werwy, życia i akcji. Drewniana gra, scenariusz...

chance81

Niestety serial ma naprawdę dobrą oglądalność i na 89% będzie 2 sezon.

Ertix_Poke

w zasadzie do przewidzenia była mizeria serialu, bo wszystkie takowe produkcje kręcone sa wg wzorca, ale myślałem( naiwnie) że M.Kożuchowska udżwignie temat. Niestety, nic nie wnoszące do treści zbliżenia na fizys aktorki, poza "zabieraniem" czasu filmowego, unaoczniają brak jakichkolwiek środków wyrazu, bo trudno za takie uznać zbolałe oblicze na zmianę z dobrotliwym, jak na odpustowych obrazkach. Szkoda.

ocenił(a) serial na 7
Ertix_Poke

A jednak jest lepiej. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones