PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=734048}

Duchy z Enfield

The Enfield Haunting
6,4 3 858
ocen
6,4 10 1 3858
Duchy z Enfield
powrót do forum serialu Duchy z Enfield

zjawiska paranormalne

ocenił(a) serial na 8

ciekawy serial o zjawiskach paranormalnych,jestem po pierwszym odcinku i jest dobry.i jeszcze dwa do obejrzenia.polecam

ocenił(a) serial na 7
dimos75

Szkoda,że tylko 3.Mega dobry serial. ;)

dimos75

Obejrzałam pierwszy odc. - fajny klimat, na pograniczu komedii i strachu. Nie ma nic na siłę. "Meblościanokowe" tło fajnie się spełnia w odcinku; nie wiem jednak jak rozwiną się bohaterowie.

ocenił(a) serial na 7
dimos75

Troche za mało odcinków. ;)

ocenił(a) serial na 9
dimos75

Czy wie ktoś gdzie moge znaleźć odcinki z polskimi napisami ?

ocenił(a) serial na 8
annapopec

na torrentz,a napisy z napi projekt

ocenił(a) serial na 7
annapopec

Jak masz trochę transferu, to zapraszam do norki jednego z chomiczków ;D

dimos75

podeslalbys moze linka do tego serialu ? pozdrawiam

ocenił(a) serial na 8
kubanczyq

musisz wejść na strone torrentz i pobrać film a później polskie napisy.

dimos75

wszystko okej ale ja jestem obecnie za granica i nie wiem kiedy bede w polsce ... nie masz moze sciagnietych tych odcinkow?

ocenił(a) serial na 8
kubanczyq

tylko jak bym ci je wyslal jak bym miał.a masz neta?

dimos75

tak mam moze na meila?

ocenił(a) serial na 8
kubanczyq

jeżeli masz neta to możesz sciagnac.a przez email taka duza zawartość nie pójdzie.

dimos75

na tej stronie ktora podales jest napisane ze sciaganie tylko na terenie polski

kubanczyq

http://www.tvseriesonline.pl/zjawiska-paranormalne/
Pozdrawiam. :)

dimos75

Znalazłam ten serial jako ponad 2 godzinny film na cda,możesz mi powiedzieć czy to całość?

dimos75

Od początku myślałem, że to jakaś ukraińska, czeska czy ruska produkcja, chociaż i polska tez mogłaby być, a to dlatego, że nie podobał mi się. Lubie tematykę, ale film czy też serial (ja oglądałem całość jako film) dla mnie bardzo słaby. Pierdoły i rzeczy niestworzone to tego sfilmowane bardzo kiepsko. Kicha i głupoty nietrzymające się kupy.
Dziewczyna może fajnie zagrała, ale to jedyny plus.

benburney

Ja wierze q takie tematy odkad znajomi polecili ormus. Www.ormus.mozello.pl pierwszy raz mialem, swiadome sny masakra

benburney

Duchy są faktem niestety.

AlexRener

Są bajką.

benburney

NIESTETY. Są faktem. Duchy, kryptydy, paranormalia są faktem. Gdyby nie zjawiska paranormalne nic by nie było ani nigdy nie powstało. Ciebie, nas by nie było. Całą materia istnieje wyłącznie dzięki aktywności paranormalnej i porusza się. Na szczęście w rzeczywistości doskonale wiesz i zdajesz sobie sprawę z tego, że mam rację. Lepiej polecam Duchy i Doświadczyć niezwykłego. Chupacabra to hybryda kojota i psa, wilkołaki to nie żadne bajki tylko hybryda wilka na dwóch łapach, Nessie to węgorz przerośnięty zgodnie z badaniami DNA. Natomiast mityczny stwór kraken to kałamarnica kolosalna więc tak opowieści żeglarzy były prawdziwe.
Dlatego też nie daje sobie wmówić bzdur do głowy o cząstkach i kwarkach znikąd bo duchy, kryptydy, paranormalia są faktem, w tym sensie, istnieją naprawdę i James Randi niczego nie obalił za życia, a najlepsze jest to, że ludzie w tym ty doskonale o tym wiesz:) Przypadek nie istnieje, architekt może istnieć. Są nieraz historie, które bardzo trudno wyjaśnić halucynacjami. Np takie, gdzie jakaś rodzina się wprowadziła do domu, miewali jakieś sny, wizje itp i nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że były intensywne, ustawały po wyprowadzeniu się stamtąd i co najciekawsze, te wizje, sny jak zwał dot. postaci, zdarzeń z przeszłości za jakiś czas potwierdzały się, gdy nowi lokatorzy chcieli sprawdzić historię swojego domu u sąsiadów, miejscowego historyka, w bibliotece itd o których wcześniej nie mieli zielonego pojęcia ani nikt nie wiedział. Oczywiście w grę może wchodzić konfabulacja ale sądzę, że z uczciwego punktu widzenia trzeba rozważyć wszystkie opcje. A czy jest coś po śmierci czy nie to raczej tylko kwestia wiary, nieweryfikowalne. A co do serialów typu Duchy z Enfield czy serii Obecność to tak, owszem są na faktach, prawdą czy to Ci się podoba czy nie, śmierć nie jest i nigdy nie była końcem, a świadomość jest wieczna, jest falą i nie ginie rzecz nabyta zgodnie z prawami natury. Nie ma czegoś takiego jak "śmierć wieczna", "yolo", "jedno życie" czy też inne tym podobne bzdury. Na całe szczęście wszystkiego prędzej czy później dowiesz się w swoim czasie, najpewniej po śmierci a tego typu seriale czy filmy ludzie winni mieć obowiązek traktowania z najwyższą możliwa powagą i akceptowaniem, że tak po prostu zwyczajnie wygląda nasza rzeczywistość i mówienie bzdetów, że "to bajka" "są bajką" i inne tym podobne bzdury niczego realnie ani fizycznie nie zmieni. Z głębi serca pozdrawiam a zarazem życzę wiedzy jak i rozumu :-) Na szczęście i mam też taką nadzieję, że w przyszłości, ludzie z przyszłośc, tak gdzieś za 1000 lat przyszłe pokolenia ostatecznie zrozumieją wówczas, że to o czym ja mówiłem, trąbiłem, całe życie opowiadałem, pisałem tysiąc lat wcześniej ostatecznie i definitywnie okazało się być prawdą. I ja także wiem, że w głębi serca ty także tylko dla żartów zupełnie napisałeś "są bajką" i inne bzdury a realnie myślisz inaczej i wiesz jak jest naprawdę. Wszakże niewiedzę i głupotę trzeba wyśmiewać. Jakieś nawiedzone bzdury i takie tam. Byłbyś niespełna rozumu gdybyś potraktował moje realne słowa jako sarkazm no ale cóż różni są ludzie, różne historie. Pozdrawiam, choose, paa.

AlexRener

masz coś z Jokera. Coś co siedzi głęboko w głowie

benburney

I chwała Bogu. Lub Przypadkowi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones