PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33088}

Duma i uprzedzenie

Pride and Prejudice
8,2 36 614
ocen
8,2 10 1 36614
7,8 6
ocen krytyków
Duma i uprzedzenie
powrót do forum serialu Duma i uprzedzenie

oglądam go zawsze gdy jest w tv, a teraz mam go na kompie, ale zauważyłam też ciekawą rzecz- najstarsza siostra- piękna Jane jest uderzająco podobna do Froda z Władcy Pierścieni (Elijah Wood), no może tylko czasami jak wzdycha, a najmłodsza Lidia to wykapany Pippin (nie pamiętam nazwiska aktora), zwróćcie na to uwagę :D:D

użytkownik usunięty
maricha_agent

Hej:) Czy mogłabyś mi udostępnić ten serial? Nigdzie nie można go kupić, a z tv mam tylko 2 odcinki. Proszę o kontakt magusiap@op.pl

hej :) spróbuj go ściągnąć za pomocą eMule, ja tak zrobiłam, i bardzo dobra jakość nawet, pozdrawiam

użytkownik usunięty
maricha_agent

witam :) mnie też ogrnęła darcymania. I nieśmiało zapytuję czy może i mnie uda się załapać. Obiecuję oglądac raz dziennie ;-)))
aceanna@gazeta.pl
P.S. W ramach przekupstwa podaję stronkę gdzie są fotki z filmu i tekst w oryginale: http://www3.telus.net/yve/index.html

użytkownik usunięty
maricha_agent

Nie będę oryginalny. Miałbym identyczną prośbę - czy mogłabyś udostępnić mi ten serial. Byłbym bardzo wdzięczny! Z niecierpliwością czekam na odpowiedź.

Serial jest chwilowo udostepniony na http://hal9000.chickenkiller.com/pp/
Pozdrawiam!
Joanna Loana

użytkownik usunięty
Loana

no właśnie, dlaczego tylko chwilowo?? kiedy będzie znowu dostępny, bo nie zdążyłam ściągnąć...pozdr.

użytkownik usunięty
Loana

orientujesz sie moze czy nadal mozna go sciagac z tej strony? jesli tak to jakie warunki musze spelnic zeby to zrobic? a jesli nie to gdzie jeszcze moglabym znalezc ten serial; eMule mi chwilowo nie dziala...moj e-mail:karanwe@wp.pl
Z gory wielkie dzieki

użytkownik usunięty
maricha_agent

hej mam internet na modem i raczej nie mam szans i srodkow zeby sciagnac serial. czy istnieje mozliwosc przegrania go od ciebie? odpowiedz jak bedziesz miala czas to moj mail pluto-elfer.pm@wp.pl

hej, nie wiem jak udostępnia się filmy w necie, ja w każdym razie ściągnęłam serial za pomocą eMule, jeżeli ktoś może mi powiedzieć jak udostępnić ten film to bardzo proszę, mój mejl to papa_cool@interia.pl; może uda się go jakoś wysłać

ocenił(a) serial na 10
maricha_agent

Sorry, ale mam pytanie gdzie można znaleźć ten serial w internecie? A i tak wątpię żebym dała radę go przegrać! Jak mam to zrobić? Pomóżcie bo oglądała tylko pierwszy odcinek! A czy jest inna droga, żeby dostać ten serial?

ocenił(a) serial na 10
maricha_agent

Sorry, ale mam pytanie gdzie można znaleźć ten serial w internecie? A i tak wątpię żebym dała radę go przegrać! Jak mam to zrobić? Pomóżcie bo oglądała tylko pierwszy odcinek! A czy jest inna droga, żeby dostać ten serial? Pomóżcie!
Będę wdzięczna do końca życia! Mój mail - potterka14@buziaczek.pl

użytkownik usunięty
maricha_agent

Witam!
Czy istnieje możliwość przegrania(oczywiście odpłatnie) "Dumy i uprzedzenia"? Niestety w Polsce film ten jest na razie nie do zdobycia.
Beata

użytkownik usunięty
maricha_agent

Ja nie bede też orginalna MAM SPRAWE!! wEŹ WYŚLIJ MI TEN FILM!! PROSZE !! OCZYWIŚCIE NIE ZADARMOCHE;)) PROSZE SKONTAKTUJ SIE ZE MNĄ TO MÓJ NR GG 8244040 LUB NA EMAIL olcia_2@interia.pl ALBO NA KOMÓRKE 509 555 526 PROSZE BARDZO ALE TO BARDZO MI NA TYM ZALEŻY!!

maricha_agent

heh rzeczywiście serial świetny nie wiem czy wyjątkowo oglądałam go dawno temu gdy leciał na tvp1 a to dawno było temu i juz wtedy strasznie mi się spodobał --) dlla mnie dopiero potem była bridget jones . Fajnie że masz na kompie ja teraz tez sobie sciagam w wersji oryginalnej żeby sobie oglądnąć jeszcze raz albo wiele razy ta histioria nigdy nie traci na aktualności. Pozdrwiam , a jesli chodzi o porównanie do władcy pierścieni to chyba zawsze sa jakies archetypy postaci:).

maricha_agent

Hej. jestem zainteresowana Dumą i uprzedzeniem, mój numer gg
4820110, email annamik@buziaczek.pl, bardzo proszę o kontakt, jestem na gg codziennie po godz 15 jako niewidoczna, wymienię się na inne filmy lub jeśli wolisz zapłącę Ci za ten serial ,proszę o szybką odpowiedź Ania

użytkownik usunięty
annamik

cześc. nie będę oryginalna ja takze jestem zainteresowana przegraniem dumy i uprzedzenia. Gdyby ktoś mógł nagrac na CD byłoby super. Zapłacę przelewem. sinlang@poczta.fm

Ja tak jak wszyscy bardzo bym chciala ten filmik na cd. Od dawna poszukuje go w necie i jakos nie mam sczescia, czy ktos mógłby się ze mna podzielić?? Byloby bosko. Moj e-mail: soft_24@o2.pl, gg: 3968092. Czekam z niecierpliwoscia na odpowiedz. Justyna

użytkownik usunięty
maricha_agent

Cześć bardzo bardzo bardzo mi zależy na tym serialu czy mogłabyś mi go przesłać, nie za darmo oczywiście ale prosze nie przesadzaj z ceną.
Byłabym wielce zobowiązana
Gdybyś się zdecydowała napisz do mnie maat6@o2.pl
Z góry dziekuje

maricha_agent

witaj:) mam pytanie czy mogłabyś udostępnić mi ten serial? Jesli tak to bardzo prosze o kontakt: ania.rybinska@op.pl Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
ania_rybinska

Hej. Na stronę trafiłam teraz i pewnie już jest za późno ,ale nie będę miała spokoju jesli się nie spytam... czy jest jeszcze szansa zdobycia od Ciebie "Dumy i uprzedzenia" z Colinkiem ? Mój adres kami1807@wp.pl

maricha_agent

Hejka,
widze, ze zainteresowanie i popularnosc serialu rosnie.
Ale czego innego sie spodziewac? Ja tez go uwielbiam :-))
Mam go na 3 plytkach. Zainteresowani niech pisza josephine_b@epf.pl

pozdrawiam
j_b

użytkownik usunięty
josephineb

mam nadzieje , ze twoja oferta jest aktualne. bardzo chetnie kupilabym ten mini serial .jesli jest to mozliwe , prosze o odpowiedz regina65@poczta.onet.pl.Moc dobrych zyczen.pa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones