PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33088}

Duma i uprzedzenie

Pride and Prejudice
8,2 36 609
ocen
8,2 10 1 36609
7,8 6
ocen krytyków
Duma i uprzedzenie
powrót do forum serialu Duma i uprzedzenie

CHCECIE ZOBACZYĆ W TV???

ocenił(a) serial na 10

JEST SZANSA NA OBEJRZENIE "D&U" W TV!!!
Przeczytałam na pewnym forum taką propozycję, ale niestety nie wchodzi na to forum tak dużo osób jak tu, więc ten sam pomysł wpisuję tu (nie jestm autorką pomysłu...)

Otóż na stronie TVP jest możliwość zaproponowania filmu!!! Wysyła się e-mail i jak jest dużo e-mailów to puszczają filmik.

GORĄCO PROZĘ, ABY WSZYSCY FANI "DUMY I UPRZEDZENIA" WYSYŁALI E-MAILE!!!

Oto adres satrony z bramką e-mail:
ww2.tvp.pl/mail/kontakt_z_tvp. html


Cytuję oryginalną wiadomość z forum www.janeausten.pl:
" Niektórzy z Was może sobie przypominają jak to ok. 2000/2001 zrobiliśmy już taką akcję i faktycznie po kilku miesiącach (2001) telewizja zrobiła 2 emisje. Co prawda w lekko beznadziejnych godzinach - w środku tygodnia, pierwsza ok. 10-11, a druga ok. 16 - ale fakt jest faktem, posłuchali sugestii widzów."


SPRÓBUJMY!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 10
Adkaaa

a moze blagać ...ale o ta wersje z 1980 boi mało kto ja widzial i jest nie do zdobycia w necie i w wypozyczalniach ???? Co wy na to ???

ocenił(a) serial na 9
justysia8

ja zdecydowanie bardziej wolałabym zobaczyc ta wersje z Colinem :)

_Agnieszka_

A może w końcu ktoś inteligentny zdecydowałby się wydać ten serial na polskim rynku dvd? Co prawda można go zamówić ze strony BBC, ale nie ma wtedy polskich napisów. Coś mi sie wydaje, że znalozłoby się trochę chętnych na taki zakup. Marzy mi się posiadanie na własność dvd z serialami BBC: Vanity Fair, Wives and Daughters, Pride and Prejudice...Na razie udało mi się sprowadzić dvd z North and South. To taka wiktoriańska wersja Dumy i uprzedzenia - genialny serial. Tu można obejrzeć stronę serialu http://www.bbc.co.uk/drama/northandsouth/ [www.bbc.co.uk/drama/nor ...]

ocenił(a) serial na 10
Admete

Całkowicie się z Tobą zgadzam i nie rozumiem dlaczego żaden z polskich dystrybutorów nie pomyśli nawet żeby wydac na DVD produkcje BBC. Przecież np. w Niemczech wydają je ( są niemieckie napisy ), a u nas w Polsce???!! Ach, szkoda gadac :-(( A tak w ogóle to mnie się marzy "Jane Eyre". Kilka dni temu przeczytałam książkę i bardzo chciałabym obejrzec tez film. Mam do Ciebie pytanie, a zarazem gorącą prośbę: czy mogłabyś przegrac mi ten film "North and South"? Oczywiście zapłaciłabym Ci za to. Napisz na maila: amiga3@o2.pl Pozdrawiam :-))))

ocenił(a) serial na 10
Aga85

jeśli była by taka mozliwość to czy tez mogę sie nna to pisać :))
justysia8@wp.pl

justysia8

Niestety nie posiadam nagrywarki DVD.
Mnie się marzy, ze w którymś z knanałów polskiej TV znajduja czas na puszczanie filmów kostiumowych - zawsze o tej samej porze, w tym samym programie... Marzenia.

ocenił(a) serial na 10
Admete

http://napisy.org/Szukaj/Pride%20and%20Prejudice/ [napisy.org/Szukaj/Pride ...]

ocenił(a) serial na 10
justysia8

ja też się dopisuje do listy i zaraz wysyłam maila z postulatem do TVP. może w końcu zaczną puszczać coś sensownego:))święta z D&U to by było dopiero święto....

ocenił(a) serial na 10
ziena

buuuu. a mnie nie chce się stronka z kontaktem otworzyć!!!!!!!

ocenił(a) serial na 10
ziena

a ja dzisiaj obukałam, tzn we wtorek EMME z Głynet Paltroł i powiem, że wspaniała ekranizacja, a pan Knightley też cudowne... ale nie ma to jak DARCY!
o i sciagłam Love Actually ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones