PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33088}

Duma i uprzedzenie

Pride and Prejudice
8,2 36 593
oceny
8,2 10 1 36593
7,8 6
ocen krytyków
Duma i uprzedzenie
powrót do forum serialu Duma i uprzedzenie

Jeśli ktoś lubi powieści Jane Austen, to jest to po prostu obowiązek i czysta przyjemność oglądanie tego serialu. Mam na własność oryginał i oglądałam go tyle razy, że aż niemal wstyd przyznać się publicznie. Oczywiście Colin Firth jest moim ulubionym aktorem. Ale został nim na długo zanim nakręcono ten serial, więc to nie jest wpływ słynnej mokrej koszulii.

ocenił(a) serial na 10
withnailandI

Napisz do mnie !!!
Też mam świra na punkcie tego filmu , niestety nie mam go w swojej kolekcji. Błagam przegraj mi , zapłacę każdą cenę !!!

ocenił(a) serial na 10
firthfan

...
Przesłałam odpowiedź przez funkcję "napisz do mnie". Mam nadzieję, że przeszło, ale ponieważ na portalu ostatnio niewiele rzeczy działa, to nie jestem tego pewna.

użytkownik usunięty
withnailandI

Ja również kocham JA i Colina Firtha. Przyznam , że wszystko zaczeło się od mokrej koszuli i trwa już dość długo. Jak zdobyć ten serial na VHS. Proszę napisz! Będę wdzięczna! Lidka (lida65@wp.pl).
Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
withnailandI

Duma i uprzedzenie to mój najukochańszy serial. Mam wszystkie książki Jane Austen.Proszę napisz do mnie jak zdobyłaś ten film (ja próbuję bezskutecznie od 3 lat) lub przegraj mi go. Będę Ci ogromnie wdzięczna. darcy5@o2.pl

użytkownik usunięty
withnailandI

równiez byłabym wdzięczna za wiadomość, skąd owy oryginał posiadasz??

ocenił(a) serial na 10

Dopiero niedawno zdobyłam ten film i jestem pod wrażeniem jego wierności książce.Porównałam go z oryginałem angielskim i zauważyłam, że wiele dialogów jest żywcem wyjętych z powieści.Dzięki temu niektóre kwestie stają się wprost kultowe dla wielbicieli Austen.Jeśli ktoś obejrzy film kilka razy, umie je już na pamięć :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones