PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33088}

Duma i uprzedzenie

Pride and Prejudice
8,2 36 614
ocen
8,2 10 1 36614
7,8 6
ocen krytyków
Duma i uprzedzenie
powrót do forum serialu Duma i uprzedzenie

Czy warto oglądać?

ocenił(a) serial na 10

Jestem "niepoprawmna romantyczką" i zaciekawił mnie ten film. Tylko powiedzcie mi: czy jest rzeczywiście taki dobry, żeby męczyć się zdobywaniem go? Z góry dzięki za odpowiedzi!

Adkaaa

heh... za odpowiedz niech wystarcza wszystkie poprzednie wypowiedzi na tym forum.. toz to chyba oczywiste :)
pozdrawiam :)
(tak na marginesie - sama wlasnie wypruwam sobie zyly w poszukiwanie "d&u" wiec jesli ktos moze sie podzielic - prosze o kontakt (:-) )

elodia

Kontakt? Ale jak? Ludzie myslcie! Piszecie - prosze o kaontakt, a podajecie chociaż e-maila?

elodia

ojjj warto warto :D sama naszukałam sie tego filmu:D ale nie ma co warto było!! Jabyś nigdzie nie mogła znaleść to z chęcią udostępnię :) love_actually@interia.pl

ocenił(a) serial na 10
Adkaaa

cześć!!
Jasne,że warto^-^ Kupiłam sobie wersję oryginalną i wcale nie żałuję ani jedej złotówki za to. Uwierz,jeśli ujrzysz Colina w tej roli to pokochasz ten film^-^i jego oczywiście*-* Zresztą Colin ostatnio wygrał jakiś konkurs na najbardziej romantycznego aktora^-^
A co do płytek to teraz ogłaszają się dwie użytkowiczki tego forum ,wiec nie ma kłopotów^-^

zandam

A można wiedzieć, gdzie i jak zdobyłaś wersję oryginalną? Też bym chciała... :-))

ocenił(a) serial na 10
zandam

http://www.epelpol.pl/pl/index.php?page=info&film_id=61 [www.epelpol.pl/pl/index...]

ocenił(a) serial na 10
Adkaaa

Sama się zastanawiałam czy warto:). Ale jak tylko zaczęłam oglądać pierwszy odcinek, to wiedziaam, że nie skończe póki nie zobaczę całości. Zajęło mi to bez mała 5 h, ale po ostatnim odcinku, miałam ochote ogladać od początku. Fascynujący, wciągający, urzekający i przecudowny film, warto obejrzeć, warto mieć i od czasu do czasu wybrać sie w tą podróż i oderwać się od naszej szarej i często nudnej rzeczywistości.

ocenił(a) serial na 10
Adkaaa

Ludzie, film tak mnie urzekł, iż postanowiłem tu napisać.. Mam ten film z napisami : 6 odcinków 1h po 700MB każdy, co oznacza, że jakość jest b. dobra. Kontakt to maj.e.ranek@interia.pl :)

Majeranek

mnie też powalił ten serail!!! Właśnie jestem w trakcie ściągania 2 ostatnich odcinków i napisów. Mam nadzieję że mi się uda!!! Jakby nie to napiszę do ciebie z prośbą o jakieś udostępnienie. Póki co liczę na mój komputerek :))

ocenił(a) serial na 10
alexandrawojcik

Serial jest urzekający! Jeśli ktoś zna i lubi epokę Jane Austen - polecam ten serial.

ocenił(a) serial na 10
Josephine_B

3 xTAK!!!!

Dla nieprzekonanych: http://www.dailytimes.com.pk/default.asp?page=story_3-6-2003_pg9_1 [www.dailytimes.com.pk/d ...]
:)

ocenił(a) serial na 10
Adkaaa

WARTO !

Film 6 odcinków (6xCD lub 1xDVD) + polskie napisy + AudioCD ze ścieżką dźwiękową..
maj.e.ranek@interia.pl ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones