PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33088}

Duma i uprzedzenie

Pride and Prejudice
8,2 36 614
ocen
8,2 10 1 36614
7,8 6
ocen krytyków
Duma i uprzedzenie
powrót do forum serialu Duma i uprzedzenie

W sobotę 23 lipca będzie emisja serialu D&U. Godzina 14.00 Pozdrawiam!!! (szkoda że nie wszyscy będą mogli się tym nacieszyć)

ocenił(a) serial na 10
Clivia

Cieszę się, ze napisałaś o emisji tego serialu :-) Mam BBC Prime, a gdyby nie Ty, to nawet bym nie wiedziała, że w TV leci mój ulubiony mini serial i to z polskimi napisami. Stokrotne dzięki :D Następna część będzie też w sobotę 30 lipca o 14-stej. Już nie mogę się doczekać. W gruncie rzeczy to fajnie, że tym razem podzielili całość na 3 odcinki, a nie na 6 :-) Dzięki temu można usiąść przed telewizorem i podziwiać przystojnego Darcy'ego przez 100 min., a nie tylko 50 :)) Pozdrawiam :-))))))

ocenił(a) serial na 9
Aga85

wszystko pieknie tylko napisy okropneeeee!!!! gdyby czlowiek nie znal angielskiego to polowa rzeczy by mu umknela.

ocenił(a) serial na 10
gosia76

No cóż, trzeba przyznać, że BBC uprościło sprawę. Tłumaczenie nie było niestety najlepsze :-( Owszem tekst pasował do poszczególnych scen, wiadomo było o co chodzi, ale niestety nie były to dokładne słowa, wiele pominięto. No, ale nie narzekajmy;) I tak jest się z czego cieszyć, bo chociaż TVP1 nie wyemitowała "P&P", to przynajmniej BBC puściło ten mini serial :-)) Mam jednak nadzieję, że nasza Jedynka w końcu zrobi coś mądrego i też wyemituje "Dumę i uprzedzenie", uwielbiam ten serial i chętnie obejrzałabym go znowu. Pozdrawiam :D

ocenił(a) serial na 10
Clivia

No to 2/3 serialu za nami. Za tydzień w sobotę 6 sierpnia o godz. 14.00 będzie w BBC Prime ostatnia - trzecia część "Dumy i uprzedzenia". Uwielbiam ten serial... Ach, te spojrzenia Darcy'ego ( Firth ), on jest stworzony do tej roli!!! A scena oświadczyn... ta wyniosłość i pewność siebie, ta duma. Nikt nie zagrałby tego lepiej. Lubię też fragment, gdy Darcy oprowadza Lizzy i jej wujostwo po Pemberley i to jego spojrzenie pełne zmieszania i zaskoczenia, gdy wracając do domu w mokrej koszuli :-)) spotyka pannę Bennet. I nie wiem jak Wy, ale ja wprost ubóstwiam moment, kiedy Lizzy gra na fortepianie ( w Pemberley ) a Darcy na nią spogląda, tymi ślicznymi oczyma :-) a zwłaszcza, gdy Lizzy przewraca nuty Georgianie i z czułością spogląda na Darcy'ego. Ich oczy sie spotykają... ach, cudowna scena, chyba moja ulubiona :-) A jakie są Wasze ulubione sceny z tego mini serialu? Pozdrawiam:D

Aga85

Mnie zawsze bawiło jak Darcy nie wiedząc co mam powiedzieć zawsze pytał o zdrowie rodziny Lizzy, po czym po krótkiej odpowiedzi następowała niezręczna cisza. Wogóle ich potyczki słowne - wyjątkowe!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones