PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33088}

Duma i uprzedzenie

Pride and Prejudice
8,2 36 614
ocen
8,2 10 1 36614
7,8 6
ocen krytyków
Duma i uprzedzenie
powrót do forum serialu Duma i uprzedzenie

Oglądałam go juz tyle razy, że niektóre fragmenty znam na pamięć. Nie rozumiem tylko o co chodzi z tą mokrą koszulą, może jestem mało kobieca :) Polowałam na ten film przez 2 lata i wreszcie go mam!!!

użytkownik usunięty
Dorotka

Nie martw sie, mnie ta koszula tez nie jara! A film kocham!

użytkownik usunięty

To jest miniserial. A z ilu odcinków sie składa? z 6?

użytkownik usunięty

Koszula nie jara. Straszne przeciez tu chodzi o pewnego rodzaju kicz.

użytkownik usunięty
Dorotka

Skoro go masz czy w jakiś sopsób mogłabyś mi go udostepnić?

użytkownik usunięty
Dorotka

potrzebuję dwa ostatnie odcinki ! pokryje koszty przesyłki i kasety

użytkownik usunięty
Dorotka

potrzebuję dwa ostatnie odcinki ! pokryje koszty przesyłki i kasety

ja mam film na płytach, nie na VHS, wiec mogłabym ci najwyżej tak nagrać te odcinki, jak jesteś zainteresowana, to pisz : dorootka16@o2.pl

użytkownik usunięty
Dorotka

Hej, gdybys mogła podzielić sie ze mna tym filmem byłabym wdzięczna i chętnie przegrałabym sobie od ciebie, oczywiscie za jakąś umówiona cenę.
Pozdrawiam,
Justyna.
Prosze o kontakt: banas2001@wp.pl

użytkownik usunięty

Szukam tego filmu od lat, Jesli go masz bardzo proszę o kontakt askad@autograf.pl

ocenił(a) serial na 10
Dorotka

Ja też nie rozumiem o co chodzi z koszulą. Natomiast mnie osobiście powala za każdym razem Mr. Darcy ćwiczący szpadą czy co to tam jest. Dla mnie ta scena jest najbardziej sexy...:)

użytkownik usunięty
Kiki

aaaa to teraz już pamiętam skąd bierzecie mój mail ;)
Informuję wszystkich, że przez jakiś czas nie będę nagrywać nikomu filmu - z różnych powodów. Jeśli komuś baaardzo zależy (a tak jest zawsze) to radzę wejść na stronę www.janeausten.pl i zrobić maślane oczka do kogoś z forum. Dużo osób ma ten film, tylko nie pytajcie osóbki o nicku "dorotka", bo to ja, jak nietrudno się domyślić :) Niesamowicie twórcze są te moje ksywki...

To powyżej to ja pisałam, tylko zapomniałam się zalogować :)

Dorotka

Dobra, jakby jeszcze ktos był pozbawiony tego cudnego serialu, zapraszam znowu do pisania. Tylko proszę o wyrozumiałość - ciężki okres w szkole, jeszcze dwa tygodnie i się uspokoi - w czerwcu mogę kilku osobom wysłać.
dorootka16@o2.pl
Pozdrawiam!

Dorotka

Ludki kochane!!!
Dostałam od was tyle zgłoszeń, że mam roboty na wszystkie popołudnia w tym tygodniu :)
Dlatego przepraszam, ale więcej już nie wyślę, tylko tym osobom, które do tej pory do mnie napisały. Zaraz po rozpoczęciu wakacji wyjeżdżam i wracam dopiero w drugiej połowie sierpnia. Więc sobie gdzieś zapiszcie i zgłaszajcie się potem, bo jestem teraz spłukana i nie wiem skąd ja wezmę kasę na te wszystkie płyty :)
Pozdrawiam!
Dorotka

ocenił(a) serial na 10
Dorotka

Również mam wszystkie 6 odcinków na cd z napisami. Jeśli ktoś widział ten serial i umiera by znowu zobaczyć to rozumiem go doskonale. Dla mnie ten humor jaki proponuje Jane Austen jest na najwyższym poziomie. Mam teraz nieciekawy okres (pisanie pracy) ale jeśli ktoś brdzo chce to wyśle. Dogadać się można pod adresem: tk_lk@wp.pl
P.S. Ja go wyczaiłem na torrentach ale bardzo dawno temu także może najpierw tam poszukać. :)

ocenił(a) serial na 10
Dorotka

Ja również dzięki uprzejmości filmwebowiczki mam ten serial. Zajmuje albo 3 CD albo 1 DVD - kto jak woli :))
Kopia świetna, dobre tłumaczenie - nie tam jakieś po łebkach, nieskładne, ale na prawde porządne napisy - cud, miód, malina :)))))
jakby co to zapraszam na inne "babskie" filmy ;)

pzdrw

ocenił(a) serial na 10
Red_enigma

Możesz mi powiedzieć, kto Ci przegrał ten film? Ja również będę go mieć, ale za kilka dni - też dzięki uprzejmości jednej z Użytkowniczek. Piszesz, że są świetne polskie napisy, nie jakieś po łebkach. Też zależy mi na dobrym polskim tłumaczeniu, więc jakby okazało się, że moje napisy nie są wystarczająco OK, to zamówiłabym od tej osoby co Ty ( chociaż może się okazać, że to ta sama osoba:-))) Napisz kto Ci przegrał na mój adres e-mail: amiga3@o2.pl Pozdrawiam Ciebie i wszystkich wielbicieli "Dumy i uprzedzenia". A tak w ogóle ludzie, to jakie są wasze wrażenia po obejrzeniu trailera "Dumy i uprzedzenia" wersji kinowej z 2005r? Według mnie film będzie extra, ale więcej będzie można powiedzieć dopiero we wrześniu - po premierze filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones