PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33088}

Duma i uprzedzenie

Pride and Prejudice
8,2 36 614
ocen
8,2 10 1 36614
7,8 6
ocen krytyków
Duma i uprzedzenie
powrót do forum serialu Duma i uprzedzenie

Szczerze to wolałabym samą P&P z dodatkami - tak jak jest dostępne w Anglii. Nie wiem, czy kupie cały pakiet dla jednego filmu. Oglądałam Emmę z Gwyneth Paltrow i Rozważną i Romantyczną z Emmą Thompson i bardzo mi się podobały - nie wiem czy przypadną mi do gustu wersje BBC, a 200zł to sporo......
Ktoś oglądał pozostałe ekranizacje Jane Austin zrobione przez BBC? Warte są obejrzenia?

Red_enigma

Epelpol planuje wydać "Dumę i uprzedzeni" rówież osobno, ale na to trzeba będzie poczekać z pół roku. (Takiej odpowiedzi udzielono mi mailem)

ocenił(a) serial na 10
Red_enigma

cześć!!
No więc mam już komplet i muszę przyznać ,że filmy są niezłe. Hmm czułam się tak ,jak przy czytaniu książki,aktorzy grają w odpowiedni sposób ,a cała scenografia itp jest świetnie dobrane. Do tej pory nie lubiłam Mansfield Park w nowym wydaniu,teraz zmieniło się to =) Starsza ekranizacja jest ciekawsza i lepsza, Rozważna i romantyczna jest bardzo fajna (lepsza niż ta nowsza) , Perswazje intrygujące i teraz czekam na weekend (Emma i Opactwo mi zostało do obejrzenia;-) Jedynym minusem jest brak miejsca w boxie dla Emmy. Ale ogólnie warto wydać te 200 zł na tą kolekcję.Ale to wyłącznie moja opinia ;-)

zandam

Dla mnie też było dziwne, że Emma nie mieści się w boxie. Ale pojechałam do Media markt i kupiłam jedno pudełko na DVD gdzie mieszcza sie 2 plyty. Do tego pudelka przelozylam DiU. W boxie byly 2 plyty w 2 opakowaniach. Po przelozeniu mam 2 plyty DiU w 1 opakowaniu i miejsce na Emme. Jeszcze ktorys z filmow z Epelpol byl juz "oryginalnie" zapakowany tak, ze byly 2 plytki w 1 pudelku :-) Teraz wszystko gra :-)

ocenił(a) serial na 10
gotka_k

A czy są może jakieś dodatki na płytach, czy tylko i wyłącznie filmy?
To jak to jest z tymi pudełkami? Każdy film ma swoje pudełko, tak?
A wszystkie pudełka są w jakimś boxie, tak?
Możecie mi podać więcej szczegółów, please :)

Zastanawiam się, czy epelpol wyda P&P z dodatkami jakie są w wersji brytyjskiej... hm.... fajnie by było...

pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones