PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33088}

Duma i uprzedzenie

Pride and Prejudice
8,2 36 593
oceny
8,2 10 1 36593
7,8 6
ocen krytyków
Duma i uprzedzenie
powrót do forum serialu Duma i uprzedzenie

Trochę zawiedziona.

użytkownik usunięty

Ten serial jest świetny, można by wymieniać w kółko jego zalety np. dokładne odwzorowanie
książki, świetna gra aktorska. Jednak nie podobają mi się 2 rzeczy.
Po pierwsze postać Jane: aktorka, która ją zagrała jest bardzo ładna, ale jej wygląd mnie
strasznie irytował. Do jej twarzy nie pasowały fryzury modne w czasach Jane Austen.
I po drugie bardzo, ale to bardzo zawiódł mnie Firth w scenie ponowienia oświadczyn. Jestem
jego ogromną fanką, ale też jestem fanką 'Dumy i uprzedzenia'. Wypadł strasznie mdło. Zamiast
radości, szczęścia, jakie było opisane w książce był dystans i oschłość. Naprawdę, uważam że
do tej sceny powinni byli się bardziej przyłożyć. Nie sądzicie?

ocenił(a) serial na 10

Nie :-) Nie sądzimy :-)

ocenił(a) serial na 10

Nie, ja też mam inne zdanie :-) Nie mam co do tego serialu żadnych zastrzeżeń, żadnych. Jest idealny, we wszystkim. Ładna jest Jane, nie wiem o co tyle hałasu, do tego Bingley'a pasuje idealnie. Co do Colina Firtha, to zostawię to bez komentarza, bo tyle zostało już powiedziane, że szkoda po raz setny wykładać zalety tego aktora. Patrz wcześniejsze moje komentarze :-)

ocenił(a) serial na 10

Chyba ktoś dokładnie lektury nie przeczytał. Przecież w książce czy to po polsku czy jak czytam ją w oryginalnym tekście to wyraźnie pisze ze Darcy był cichy i skryty nawet po powrocie ze spaceru, a Lizzy nie umiała ukryć śmiechu i szczęścia. Powinnaś jeszcze raz tą cześć książki przeczytać. Co do Jane to pamiętaj ze aktorka była w ciąży i dlatego nie zawsze ładnie wyglądała. Z resztą widać po niej po buzi ze jest w ciąży. Film to masakra. Te całe oświadczyny w deszczu i ten teksty „you have bewitched me ...blah blah. No żenada

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones