PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33088}

Duma i uprzedzenie

Pride and Prejudice
8,2 36 593
oceny
8,2 10 1 36593
7,8 6
ocen krytyków
Duma i uprzedzenie
powrót do forum serialu Duma i uprzedzenie

Głównie za to że gra w nim Colin Firth którego bardzo lubie.. m.in za jego tajemniczość w tym serialu i nie tylko :))

ocenił(a) serial na 10
Immortal610

Od tego serialu zaczęło się u mnie zainteresowanie i CF, i filmami kostiumowymi. Teraz jednak, tzn. od końca 2009 r. w moim sercu na dobre zagościł Richard Armitage od chwili, kiedy przez przypadek obejrzałam na YT filmik z North and South ( i zaczęło się...). Wciąż jeszcze jednak mam ogromny sentyment do CF, który jest świetnym aktorem. Dla mnie na zawsze pan F. Darcy będzie miał właśnie jego twarz.

ocenił(a) serial na 9
thorinka

Taki...specyficzny ;D . Masz racje, Richard Armitage bardzo przypomina jego mimike twarzy Colina... xd

ocenił(a) serial na 10
Immortal610

DiU oraz N&S to kostiumowe superprzeboje w świecie tych seriali. Pokazują trochę inne miejsca - wieś i miasto - z lekkim przesunięciem w dawnym czasie. Od problemów CFDarcy'ego do udręk RAThorntona bardzo blisko. Oczywiście, po sercu i po myśli. Uwielbiam te klimaty i obu tych kostiumowych mężczyzn, choć uczciwie przyznaję, że obecnie zakochana jestem na zabój w Johnie Thorntonie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones