PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33088}

Duma i uprzedzenie

Pride and Prejudice
8,2 36 577
ocen
8,2 10 1 36577
7,8 6
ocen krytyków
Duma i uprzedzenie
powrót do forum serialu Duma i uprzedzenie

Nie mogę się przestać patrzeć na Lizzy znaczy się Jennifer Ehle. Kobieta jest jak jakaś hipnoza. Po prostu piękna. Oczy, uśmiech no po prostu ideał. Czytałam ze podobno ze sobą chodzili (Firth i Ehle) i muszę powiedzieć ze Firth jest jakiś głupi że zakończył związek z nią. No po prostu trzeba być ślepym. A jak zobaczyłam Ehle w The Possession to po prostu wymiękam. I ludzie się dziwią ze są ludzie biseksualni. No sorry ale wow. No i jeszcze jak zobaczyłam ja w Fifty shades of Grey grając matkę to po prostu ta młoda aktorka może się schować bo cała uwaga idzie na Ehle. Niech w końcu będzie z nią więcej filmów. Nie mogę się doczekać jak na necie będzie Misuderstanding of Cameron Post i professor and the madman.

ocenił(a) serial na 10
Anna_240

A co ma powiedzieć taki facet jak ja. Wcześniej już ją zauważyłem w kilku filmach ale potem jak obejrzałem serial jestem zaślepiony do teraz. Może jakby nie odrzuciła roli w Grze o Tron to zyskałaby szerszą popularność. I wtedy posypałyby się inne propozycje. Ale zrezygnowała ze względów prywatnych. Może to świadome podejście. Kilka ról ostatnio miała. Co prawda drugoplanowe ale są. Professor and the Madman, Vox Lux, Godzina wilka a ze starszych na Ale Kino Rajska Droga była wtedy bardzo młoda. Polecam.

Anna_240

Dla mnie tez JE tez skradła całą Dumę, a z Colinem, to nie wiadomo, jak było i kto zerwał, może ona z nim:)

użytkownik usunięty
Anna_240

Jak dla mnie była idealną Elżbietą. To, czego nie wypadało jej powiedzieć (tzn. Elżbiecie) wyraziła wzrokiem i wyrazem twarzy. Zagrała Elżbietę dokładnie tak, jak ją opisała Austen.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones