PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33088}

Duma i uprzedzenie

Pride and Prejudice
8,2 36 597
ocen
8,2 10 1 36597
7,8 6
ocen krytyków
Duma i uprzedzenie
powrót do forum serialu Duma i uprzedzenie

gdzie mozna kupic!!!

użytkownik usunięty

BARDZO CHCIALABYM MIEC W DOMU TEN FILM I NIGDZIE NIE MOGE GO ZNALEZDZ. pOMOZCIE MI JESLI KTOS WIE GDZIE GO MOGE DOSTAC DAJCIE MI ZNAC

użytkownik usunięty

D&U
Cześć! Też nie mogę nigdzie znależć tego filmu choć długo szukam. Może jeśli się czegoś dowiesz napisz.Dzięki

ocenił(a) serial na 9

Hey!

Muszę wam powiedzieć, żebyście przypadkiem nie wysyłały pieniędzy Loanie, bo chyba nic wam to nie da... Cóż, tak było ze mną. Obiecała mi wysłać płytki z "P&P", a jak jej wysłałam pieniążki... Zmyła się :/

ocenił(a) serial na 9
Lady_Snape

Przepraszam bardzo Joannę (Loanę) - zwracam honor! Już się ze mną skontaktowała, a ja po prostu nie mogłam się doczekać ;-)

Jeszcze raz przepraszam!

Lady_Snape

Bardzo prosze, abys nastepnym razem poczekala chwile, nim wydasz jakis sad. Akurat mam dostep do neta tylko w czasie pracy, wiec nie moglam odpowiedziec na maila w czasie weekendu, ale wyslalam wysylke odpowiednio do tego, co obiecalam. Czesto wystepuja rozne zdarzenia losowe -wez to pod uwage nastepnym razem, kiedy bedziesz musiala chwilke poczekac.

ocenił(a) serial na 9
Loana

Mój błąd, bardzo cię przepraszam. Obiecuję, że to się więcej nie powtórzy! Naprawdę mi przykro z tego powodu - wybacz głupiej niecierpliwej dziewczynie...

użytkownik usunięty

duma i uprzedzenie
hej!! wlasnie szukam filmu "duma i uprzedzenie" i przypadkiem natknelam sie na Twoje pytanie gdzie go znalesc.. zastanawiam sie czy moze juz wiesz??? bede wdzieczna za odp.

użytkownik usunięty

Niestety
Niestety musze cie rozczarowac, ciagle trwaja poszukiwania. Wchodzilam juz chyba na kazda strone z filmami i niestety!

użytkownik usunięty

Mozna film kupic na Amazon. com. Sprobuj jesli masz odpowiedznią ilość pieniędzy i kartę, którą można płacić za granicami Polski. Myślę, ze spprowadzenie z jakiegoś oddziału europejskiego byłoby możliwe.

ocenił(a) serial na 10

znam wasz bol, sama usilnie szukalam we wszystkich empikach i nie znalazlam, o ile wiem zaden dystrybutor nie wprowadzil tego filmu na polski rynek, jedyny sposob to poczekac az wyemituje go telewizja lub sciagnac z netu wersje ja tak zrobilam.

użytkownik usunięty
zooshe

Gdzie z netu można ściągnąć Dumę i uprzedzenie??? Bardzo proszę o odpowiedź na magusiap@op.pl

użytkownik usunięty
zooshe

Gdzie i jak Ci się udało ściągnąc Dumę i Uprzedzenie ja próbują ją znależc w necie od roku i nic. Proszę napisz do mnie lub udostępnij ją w sieci. Pozdrawiam. Ania (darcy5@o2.pl)

użytkownik usunięty
zooshe

Hej, proszę Cię bardzo o informacje skąd masz mój ukochany serial... Ja już poluję z dwa lata i nic [mimo że oglądam teraz na BBC to muuuuszę mieć go dla siebie] Napisz proszę na surreal_but_nice@op.pl . Z góry dziękuję :)

użytkownik usunięty
zooshe

Sluchajcie, dumę emeitowala juz tvp program drugi, jakies 3-4 lata temu. w weekend byla na bbc prime. ja tez poszukuje tego filmu i nigdzie nie moge go znalezc. zycze wam i sobie powodzenia ;o))

ocenił(a) serial na 10

znam wasz bol, sama usilnie szukalam we wszystkich empikach i nie znalazlam, o ile wiem zaden dystrybutor nie wprowadzil tego filmu na polski rynek, jedyny sposob to poczekac az wyemituje go telewizja lub sciagnac z netu wersje ja tak zrobilam.

użytkownik usunięty
zooshe

A gdzie znalazlas to na necie? Napisz prosze!!! Ja szukalam juz, ale nie udalo mi sie nigdzie tego wylapac. A nie mam tyle pieniedzy, zeby zamowic z zagranicy :(.Zreszta i tak nie mam specjalnej karty. Bardzo bylabym wdzieczna za pomoc. Dziekuje i pozdrawiam! Moj mail: loana@go2.pl

ocenił(a) serial na 10

tak jak sobie zyczysz odpowiedz wyslalam na maila, pozd

użytkownik usunięty
zooshe

Film jest cudowny i cudownie byłoby poznać gdzie jest w sieci....
Plizz aleola@interia.pl :-)

ocenił(a) serial na 10

Nie znam dokladnego adresu czy strony, do sciagania uzywam programu e mule ktory ma w sobie wbudowana przeszukiwarke, tak wlasnie znalazlam.
pozdrawiam

użytkownik usunięty
zooshe

Serial był emitowany jakieś dwa lata temu w TVP2. Niestety go nie nagrałam i teraz bardzo żałuję. Jeśli jakaś dobra dusza wie skąd go ściągnąć, to bardzo proszę o kontakt.Będę baaaaaaaaardzo wdzięczna. Pozdrawiam wszystkich fanów tego filmu i twórczości Jane Austen. pemberly@op.pl

Z tego, co wiem, nie można tego kupić w Polsce. Ja kupiłam dopiero w Londynie za 15 funtów (wydanie dwukasetowe na video). Myślę, że jedyna szansa to ściągnąć to z netu.

ocenił(a) serial na 10

Też wszędzie szukałam i nie ma (w Polsce).Czekam na emisję w tv lub na to aż ktoś to wreszcie wyda na DVD. marta

użytkownik usunięty
marta_5

Witaj!Serial "Duma i uprzedzenie" będzie emitowany co tydzień w soboty począszy od najbliższej o godzinie 19:00 na BBC Prime. Wersja z napisami w języku polskim.Pozdrawiam wszystkich fanów "Dumy..."

WITAJCIE!Serial "Duma i uprzedzenie"z niezapomnianym w tej roli Colinem Firthem będzie emitowany od najbliższej soboty 12.06. co tydzień na kanale BBC Prime!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wersja z napisami w języku POLSKIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Pozdrawiam wszystkich fanów "Dumy..."

użytkownik usunięty

Hej! Jakis czas temu dostalam kilka maili od dziewczyn, ktore szukaly Dumy i Uprzedzenia i znalazly moj adres na tym forum. Jesli dalej sa zainteresowane tym filmem to prosze, zeby jeszcze raz napisaly. Jesli ciagle mam ich maile, to napisze, gdzie go udostepnie. Pozdrawiam! Loana

użytkownik usunięty

Loana wczoraj widziałam na BBC "Dumę i uprzedzenie" niestety przegapiłam pierwszy odcinek i chyba już nic więcej tłumaczyć nie muszę. Po prostu napisz gdzie, jak, kiedy, za ile ... NAPISZ (kajatyszkiewicz@wp.pl)

użytkownik usunięty

Ja też przegapiłam pierwsze odcinki na BBC, więc please daj znać gdzie, jak i za ile mogę zdobyć ten serial. blondynab@poczta.onet.pl

użytkownik usunięty

Cześć
Pomożesz mi?
Szukam "Dumy i Uprzedzenia" wyslij mi szeczgóly na: iggi@plusnet.pl
Dzięki

Ja też chcę :-( !! Proszę! Napisz jeśli możesz: agaurbanowska@op.pl

użytkownik usunięty

cześć, byłabym dozgonnie wdzięczna za info, gdzie udostępniasz P&P. Mój mail surreal_but_nice@op.pl z góry dzięki :) pozdr.

użytkownik usunięty

wspolnymi silami serial jest do sciagniecia z tej strony
http://hal9000.chickenkiller.com/pp/
pozdrawiam i milego ogladania
joanna

ocenił(a) serial na 10

Jeszcze raz ja.
Wersja do sciagniecia z netu jest o wiele lepsza od tego co zaserwowala nam BBC Prime czyli niedobre i momentami niekompletne tlumaczenie, nie mowiac o tym ze naglalo mi sie w czarno - bialych kolorach;-((
pozd joanna

użytkownik usunięty

Joanno! wybawienie moje! Jestem Ci dozgonnie wdzięczna!!!! ;D

ocenił(a) serial na 9

wspaniale!! ściągnę sobie!! wreszcie obejrzę ten wspaniały serial!!

ocenił(a) serial na 9

Cudownie, że udostępniłaś serial - dzięki ci za to :-) Tylko... Nie wiesz, może ile gdzieś tak jeden plik się ściąga (na stałym łączu, oczywiście)? Będę bardzo wdzięczna :-)

Pozdrawiam serdecznie was wszystkich!

użytkownik usunięty

Witam CIę, chętnie zapalce za udostepnienie mi filmu "Duma i uprzedzenie". Czy mozesz mi przeslać gdzie go udostępnisz lub prześlę Ci kasą za ten film na konto , a Ty mi go wyślesz pocztą.
Pozdrawiam
An

użytkownik usunięty

Ale sie namotalo :P. Odkad puscili serial w BBC Prime coraz wiecej osob go szuka. I dobrze, bo dzieki temu wiecej sciaga :P. Gwoli przypomnienia, film jest dostepny na stronie http://hal9000.chickenkiller.com/pp/ oraz na na stronie www.suprnova.org/ w dziale Movies-Romance. Jest to wersja z polskimi napisami. Sciaga sie dosc szybko teraz, odkad tyle osob go udostepnia.
Ale ja mam nastepna prosbe - ma ktos moze sountrack do "Dumy i Uprzedzenia"??? Szukam, ale cos nie moge trafic. W ramach przekupstwa obiecuje, ze jak go dostane to tez go wystawie :P.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie!!!
Joanna Loana (loana@go2.pl)

użytkownik usunięty

Hej! Proszę napisz jak mogę zdobyć ten film! Nigdzie nie mogę go znaleźć! Pisz na maila: agatki@poczta.onet.pl

ocenił(a) serial na 9

Czy myślicie, że facet w kafejce internetowej zgodzi się ściągnąć mi "P&P" (ze strony Joanny), jeśli na stałym łączu łączny czas ściągania plików z wszystkimi częściami wynosi w przybliżeniu SZEŚĆ DNI? :-D A może macie jakieś inne rozwiązanie? Jak tak, chętnie przeczytam.

ocenił(a) serial na 9
Lady_Snape

Aha, na modemie nawet nie da się zacząć ściągać - ściągnęłam dopiero Torrenta. Możecie mi powiedzieć ile u was się ściągało i jakie macie połączenie? Baaardzo będę wdzięczna :-)

ocenił(a) serial na 9
Lady_Snape

witam! po pierwsze ogromnie dziękuję Loanie za udostępnienie serialu "Duma i uprzedzenie"... Wspaniały pomysł! Bardzo lubię tą historię i super, że będę ją mogła oglądać częściej, a nie tylko wtedy, jak jakaś telewizja sobie przypomni... :-))))))

pozdrawiam :-)

użytkownik usunięty
Maat

Joanno, mam pytanko. Sciągnełam sobie wszystkie 3 czesci z Twojej stronki, ale nie umiem tego puscic. czy cos jeszcze trzeba sciagnac, czy co? Bylabym ci wdzieczna za odpowiedz.

użytkownik usunięty

Hmmm, mam wrazenie, ze sa problemy z samym sciaganiem torrentow. Przypominam, ze najpierw sciaga sie sam PLIK torrenta, dzieki ktoremu dopiero mozna sciagnac CALY FILM. Plik nie jest filmem! Poszukajcie prosze na sieci poradnikow dotyczacych plikow i programow do sciagania torrentow, jesli dalej beda klopoty to prosze o maila. Pozdrawiam!!!!
Joanna Loana

Maat

Dziekuje :) Ja bardzo dziekuje Joannie Hawson za wszelka pomoc :) Od niej sie wszystko zaczelo. Pozdrawiam!!!
Joanna Loana

ocenił(a) serial na 10
Loana

dzieki za podzieki. A powaznie mowiac sa wakacje i mam chwilke czasu, wiec jesli komus nie uda sie zaciagnac filmu a desperacko chce go miec to moge sluzyc pomoca.
pozdrawim wszystkich kinomanow.

użytkownik usunięty
zooshe

Z nieba mi spadłaś. Do netu mam dostęp przez modem, więc o sensownym czasie ściągnięcia "Dumy i uprzedzenie" mogę zapomnieć. Dlatego mam gorącą prośbę - czy mogłabyś ściągnąć mi ten film i przesłać na płytach (pokryję wszelkie koszty). Proszę o info na mmotyl@testsa.com. Dzięki

użytkownik usunięty
zooshe

ja też chcę "Dumę i uprzedzenie"!!!
poszukuję wersji z polskimi napisami
będę dozgonnie wdzięczna za pomoc w ściągnięciu filmu
jeśli możesz mi pomóc - daj znać jak i - oczywiście - za ile :)

mania

użytkownik usunięty
zooshe

Jestes wybawieniem:0)))) Ja bardzo bym chciala miec ten film, ale wolalabym go kupic niz sama sciagac u znajomych. Chcialabym znac jakies szczegoly. Moja strona to: karola.m@poczta.fm Karola

użytkownik usunięty
zooshe

Cześć, błagam o pomoc!!! Przeczytałam,że możesz mi pomóc w ściągnięciu filnu "Duma i uprzedzenie" Czy jest możliość, żebym ci przelała pieniążki na konto i wysłałabyś mi nagraną płytę lub też pomogła go ściągnąć. Pozdrawiam serdecznioe
Magda magda@mia.neostrada.pl

użytkownik usunięty
zooshe

usiłoawala sciagnac ten film z podawanej strony, ale niestety nic z tego....
chetnie pokryje wszelkie koszty kopiowana go i wysylki.
bardzo prosze o odpowiedz na namil. a_penczek@hotmail.com

heyka, ja tez uwielbiam ten serial, ksiazka tez jest wspaniala.
Mam problem podobny do waszego, poszukuje stronki z ktrorej mozna sciagnac PP. Stronke ktora odaliscie czyli http://hal9000.chickenkiller.com/pp/ [hal9000.chickenkiller.c ...] nie otwiera sie a co do www.suprnova.org/ to nie mam torrenta juz od dawna. pomozcie jesli ktos cos wie prosze o kontakt madeline2@o2.pl :) ;) :)

z gory serdecznie dziekuje


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones