PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744869}

Durrellowie

The Durrells
7,7 2 595
ocen
7,7 10 1 2595
Durrellowie
powrót do forum serialu Durrellowie

Na razie obejrzałam z trudem pierwszy odcinek, ciężko się oglądało. Mam wrażenie że wszystkie dzieci pani Durrell są lekko ''upośledzone''. Książki nie czytałam czy tam też te jej dzieci są takie irytujące?

anastazja1984

Oglądam dalej i z przykrością stwierdzam że dzieci pani D. to banda niewychowanych, leniwych darmozjadów nie liczących się z matką ani trudnościami z jakimi przyszło jej się borykać.

ocenił(a) serial na 6
anastazja1984

Też podzielam zdanie, że dzieci są okropne (może oprócz Garry'ego), leniwe, pyskate i roszczeniowe. Ale mimo to oglądam dalej, serial jest na swój sposób uroczy.

ocenił(a) serial na 5
anastazja1984

Całkowicie się z Tobą zgadzam. Po obejrzeniu czterech odcinków zastanawiam się, czy warto oglądać pozostałe. Irytujące jest śledzenie życia bandy leniwych egoistów, źle wychowanych przez matkę - chociaż jej poczynania w jakimś stopniu można zrozumieć. Część opiniujących film podkreśla doskonały humor. W KSIĄŻCE. W filmie raczej tego nie widać. Na razie serial oceniam na 6. Oglądam na BBC First.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones