PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=297993}

Dylematu 5

2,1 3 902
oceny
2,1 10 1 3902
Dylematu 5
powrót do forum serialu Dylematu 5

Tragedia!

ocenił(a) serial na 1

Panie Warchoł i Panie Wasilewski, to co zrobiliscie z kontynulacja "Alternatywy 4" to profanacja i kompletny brak umiejetnosci w swej profesji. Do piet nie dorastacie Bareji i polegliscie z kretesem. Straciliscie jakikolwiek szacunek. Nie trzeba bylo sie podejmowac kontynulacji tak kultowej produkcji z przed lat. Szkoda mi tylko dawnych aktorow, a i dziwie im sie ze zagrali w czym takim - dno!!!
Ps. Sposob krecenia i kunszt kamerzystow jak i calej ekipy nie rowna sie temu co pokazali pierwotworcy . Beztalencia

bajera77

Ja przedstawiciel intelygencyji miast i wsi; popierom

ocenił(a) serial na 2
bajera77

TVP powinno wywalić wszystkich scenarzystów. Próbowałem toto oglądać; nie dało się :(

ocenił(a) serial na 1
bajera77

obejrzalem kilka minut i ... wylaczylem to :(

ocenił(a) serial na 1
bajera77

Spalić wszystkie kopie i zapomnieć

ocenił(a) serial na 2
bajera77

Tytuł zobowiązuje. Jest to Dylemat na piątkę. Dylemat w kwestii: badziewie to czy jednak ścierwo?
Zbezczeszczenie, znieważenie. Zawiedzenie.
Przypomina mi się tekst Balcerka "A już myślałem, że to normalna tufta!".

ocenił(a) serial na 1
bajera77

Niestety zgadzam się z powyższym, taki zaje****y serial jak ALTERNATYWY 4 tak zaje*****e spieprzony.

ocenił(a) serial na 1
MaciejKalita

Chwila, chwila. Ten film ani trochę nie s...przył "Alternatyw 4", bo pozostają one niedoścignioną klasyką. On po prostu nie dorósł nawet w jednej dziesiątej do kultowego serialu, którego próbował być sequelem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones