PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93760}

Dynastia

Dynasty
6,2 6 299
ocen
6,2 10 1 6299
Dynastia
powrót do forum serialu Dynastia

Slyszeliście, że od lutego w TVS ma być Dynastia!? Wreszcie jest gdzieś <3 <3 <3

Marta123_11

Tak, ale nie spodziewaj się raju. Pierwszy sezon jak dobrze orientuje się pójdzie dzięki dystrybutorowi Imperial. Wyszedł na dvd i tłumaczenie, lektor jest ten sam, co za dawnych czasów TVP. Nie wiem jak z resztą sezonów. Imperial nie wydał ich w Polsce. Plotka głosi, że Tv Silesia wykupiła prawa od CBS Drama. Jeśli tak to lipa. Dynastia tam była puszczana w koszmarnej jakości i bardzo kiepskim tłumaczeniem, wręcz niechlujnym.

Marta123_11

Dallas powini puścić bo Dynastie juz 3 x widzialem chyba inny lektor jest na CBD drama był lepszy obraz.

Ruben_fw

Lektor ten sam

Marta123_11

Który odcinek leci obecnie na TVS

Marta123_11

Chyba już skonczyli nadawać .

Ruben_fw

Ale gdzieś na pewno jest, bo mój facet ogląda :D

Swoją drogą, ten serial źle mi się kojarzy- miałam kilka lat, kiedy był szał na niego i podczas, gdy pewnego niedzielnego wieczora cała rodzina zasiadła do oglądania, ja poszłam do kuchni i beztrosko obcięłam sobie włosy. Po prostu akurat wtedy zapragnęłam zmiany fryzury "na Alexis" :) Dostałam za to od mamy tak bardzo w d...ę , że do dziś na dźwięk słowa "Dynastia" ta część ciała mnie boli ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones