PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=806756}

Dzieciak rządzi: Znowu w grze

The Boss Baby: Back in Business
6,9 1 010
ocen
6,9 10 1 1010
Dzieciak rządzi: Znowu w grze
powrót do forum serialu Dzieciak rządzi: Znowu w grze

Nie bardzo rozumiem na końcu filmu szef bobas oddał swojej przełożonej to mleko wskoczył z powrotem do produkcji i znalazł się w domu tima jako już normalny bobas nie szef i na końcu filmu pokazali bobasa i tima już w dorosłej wersji jak opowiadali tą historie córce tima a w serialu akcja dzieje się jak bobas jest szefem bobasów i znowu się nie starzeje i pracuje w korporacji czyli serial to nie jest ciąg dalszy filmu tylko akcja dzieje się mniej więcej miedzy początkiem a końcem filmu ?

ocenił(a) serial na 9
olcia612

Mnie tez to zastanowiło. Moja teoria:
Szef Bobas postanowił jednak nie rzucać pracy, ale zostać ,,Szefem do Akcji W Terenie” (zostało to powiedziane kilkukrotnie w serii). Ma dalej mleko, jednoczesnie będąc członkiem rodziny. A scenkę z dorosłym szefem... tego już nie umiem niestety wytłumaczyć. Zastanawia mnie brak nawiązań do walki ze szczeniaczkami, ale jeden odcinek (chyba 5) w drugim sezonie coś o nich wspomina.

FilmFan_8

Tyle że akcja filmu to tylko wyobrażenia Tima jak będzie wyglądać życie z bobasem...

FilmFan_8

Film generalnie był o tym że duży Tim opowiadał córce o miłości. I może tylko chciał ją skończyć morałem, a prawda może być taka że zaczęli współpracować jak w serialu, a motyw że są dorośli to po prostu w którymś momencie, może na końcu któregoś sezonu serialu postanowią odstawić mleko i dorosnąć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones