PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94757}

Dzieciaki z klasy 402

The Kids From Room 402
7,2 3 822
oceny
7,2 10 1 3822
Dzieciaki z klasy 402
powrót do forum serialu Dzieciaki z klasy 402

DLACZEGO?

ocenił(a) serial na 10

Dlaczego w dobie tak durnowatych kreskowek debilizujacych dzieci, nie mozna w tym kraju siegnac po ten serial?? Chcialbym z dzieckiem obejrzec sobie od a do z - nie puszczam mu dzisiejszych odmozdzonych bajek. Nie ma VOD, nie ma calosci na YT, nie ma emisji w TV i oczywiscie nie mozna kupic na DVD. Ile kultowych seriali bedzie gnilo w archiwach tv zamiast zostac wydane???

Mareve

Zgadzam się w 100%. Niestety, stacja, która przejęła prawa do nadawania tej kreskówki nie może ich udostępnić i tłumaczy się właśnie "prawami". Wielokrotnie kontaktowałem się działem polskiego Disney'a czy też desperacko uderzałem do kierowników produkcji poszczególnych seriali (Dzieciaki z klasy 402, Medaboty) i odpowiedź zazwyczaj była taka sama. Jedyna nadzieja na powrót tego rodzaju klasyków to Disney+, które w Polsce jeszcze nie doczekało się jeszcze premiery.

ocenił(a) serial na 10
Pawel_PL_fw

to że za darmo nie moga udostępnić, jest logiczne. Pytanie dlaczego nie można tego legalnie "wydać" w żaden sposób... DVD, blueray... tego nie rozumiem. Przecież jako Disney przejeli prawa do całego katalogu FOX KIDS, tak mi sie przynajmniej wydaje.

ocenił(a) serial na 8
Mareve

Są odcinki na YT... ;) Właśnie sobie odświeżam... ;)

smakoszDXM

Są ale wielu brakuje mimo wszystko

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones