PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94757}

Dzieciaki z klasy 402

The Kids From Room 402
7,2 3 822
oceny
7,2 10 1 3822
Dzieciaki z klasy 402
powrót do forum serialu Dzieciaki z klasy 402

Zaraz po Ludwiczku najlepszy serial animowany. Szkoda że w Polsce nie powstają takie ,,bajki" które można oglądac nawet po 20.

filmwebfan_filmweb

Dokładnie, zgadzam sie ze wszystkim, co napisałeś/aś . Ja ten serial wciąż lubię. Jest bardzo zabawny i trafnie przedstawia różne typy uczniów i ich charaktery ;)

użytkownik usunięty
celika

Ale i tak żadny serial z Fox Kic/Jetik nie dorównuje bajkom z klasycznego Cartoon Network.

filmwebfan_filmweb

U mnie klasyfikacja bajek kiedyś i dziś z resztą też: Dzieciaki z klasy 402 i Świat wg Ludwiczka, potem Ach ten Andy. A polskich bajek to nigdy nie lubiłam... ;p

filmwebfan_filmweb

zgadzam się. To i Ludwiczek to najlepsze seriale ;)

użytkownik usunięty
filmwebfan_filmweb

W moim odczuciu jest właśnie tylko dla dzieci i wcale nic głębszego (jakby z tematu wynikało) tutaj nie ma.

filmwebfan_filmweb

Sam nie wiem, czy można by to nazwać nie tylko dla dzieci. Nie ma jakichś morałów itp. Oczywiście nie oznacza, to że jest to głupia tandeta! Wręcz przeciwnie! To po prostu bajka dla dzieci niezawierająca elementów ADHD. Bardzo poczciwa satyrka na życie podstawówki, w dodatku często trafna i przezabawna! Mimo, iż mnie gnębili w podstawówce, w tej bajce lubiłem nieporadnych rozrabiaków xd. Mam ogromny sentyment do tej kreskówki, gdyż potrafiła rozbawić do łez bez uciekania się do obleśnych kawałów, jakich mnóstwo dzisiaj w Cartoon Network.

ocenił(a) serial na 9
filmwebfan_filmweb

jak się cieszę, że ktoś to napisał :) nigdy nie lubiłam polskich bajek z wymuszonym pouczeniem i hepi endem. wiem wiem, dla pokoleń nieco starszych niż ja, typu moja mama to źródło sentymentów z jej dzieciństwa, ale ja z 93 jako dzieciak strasznie ich nie lubiłam. zagraniczne produkcje były z jajem :)

filmwebfan_filmweb

Ja też bardzo lubię ten serial i poszukuję odcinka, gdzie Polly wrzuciła kartkę nie do tego kosza co powinna a potem pozostałe dzieciaki na nią naskoczyły

Brandon568

Reporterka Polly,  taki jest tytuł odcinka,  jest na youtube :)

Eris777

OK dziękuję:-)
Choć sam dałem radę znaleźć.
Bezcenne były miny Poły jak Nancy ją szantażowała

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones