PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=858289}

Dziedzictwo

Emanet
5,9 89
ocen
5,9 10 1 89
Dziedzictwo
powrót do forum serialu Dziedzictwo

Po zetknięciu się z polskimi tasiemcami myślałem, że gorzej już być nie może. Okazuje się, że jednak dno dna ma pod sobą jeszcze ukryte dno, którym jest ten i inne tureckie seriale. Biorąc jednak pod uwagę preferencje polskiego widza telewizyjnych seriali trudno się dziwić, że TVP odkryło w tym żyłę złota. Ciekawe kiedy będą puszczać seriale z Nollywood?

Delta_Hater

Mam podobne odczucia. Musialam zajrzeć na filmweb po tym jak przeglądając tv trafiłam na to arcydzieło. Scena, w której głowni bohaterowie tylko wymieniają spojrzenia trwa aż 3 minuty! Liczyłam!

Delta_Hater

A wiesz co jest jeszcze niżej pod ukrytym dnem dna dna? Zgadnij... Bo takich nudnych jak flaki z olejem tasiemcowych komentarzy to czytać się nie chce i już ten serial lepiej się trawi niż Ciebie i te Twoje wystukane nic nie wnoszące wypociny. Nikt Ci nie karze tego oglądać i pisać potem swoje puste komentarze żałosny hejterze. Jest wiele świetnych tureckich produkcji o których nie masz nawet pojęcia (takiego komenta byś wtedy nie dawał) ale jak ktoś sięga nie dalej niż kawał kiełbasy i ocenia po okładce albo ma trudności z interpretacją przekazu to już jego problem. TVP odkryło w tym żyłę złota nie bez powodu i ten serial akurat ma dużą oglądalność na całym świecie także Twój komentarz jest wart tyle co papier toaletowy, którym się można potrzeć i spuścić do klozetu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones