PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114303}

Dziesiąte królestwo

The 10th Kingdom
7,9 2 596
ocen
7,9 10 1 2596
Dziesiąte królestwo
powrót do forum serialu Dziesiąte królestwo

10/10 Wolf wymiata :)

ocenił(a) serial na 10

Najlepszy serial fantasy :) Wolf byl najlepsza postacia, taki zabawny i naprawde od poczatku kochal Virginie :) Tony tez ma fajne teksty, zwlascza przy drwalu z magiczna siekiera. Zla czarownica w sumie byla biedna kobieta z problemami psychicznymi i bylo mi jej zal :)

Szkoda ze Virginii obcieli wlosy.

Mam wszystkie odcinki po ang + Making Of An Epic :)

Usagi_V

Prawdę mówiąc nie spodziewałem się takiej opinii. Na przestrzeni lat
przekonałem się że zawsze znajdzie się jakiś debil, prowokator, który
spieprzy cały temat i wątek filmu, tylko po to aby zwrócić na siebie uwagę.
Przed chwilą skończył się ostatni odcinek w pulsie, oglądaliśmy całą
rodziną i wszystkim nam spodobał się właśnie aktor Scot Cohen grający
wilka. Byłem gotów założyć się z żoną że znajdzie się menda na forum i
napisze że był do niczego albo coś w tym guście. Przegrałbym. Kimberly,
czyli Virginia, też świetnie grała. Rutgera Hauera to w ogóle się w takim
filmie nie spodziewałem. W pełni zgadzam się z tobą. Myślę że jeszcze
zdarzy się jakiś malkontent, ale to nic. Wtedy będzie miał ze mną do
czynienia :D

ocenił(a) serial na 10
Usagi_V

Mi się podobał właśnie Rutger Hauer w tym serialu, bo to rzeczywiście rola, w jakiej nigdy bym nie oczekiwała, że wystąpi.

ocenił(a) serial na 9
Usagi_V

Tak, wilk jest najlepszy :D
Jak byłam mała, to cały film oglądałam ze względu na niego. Szczerze mówiąc, jak ostatnio oglądałam na "pulsie" to stwierdziłam, że chyba jednak się to nie bardzo zmieniło xD

ocenił(a) serial na 9
nasty929

Pełna zgoda, właśnie odświeżam serial i jest niepowtarzalny. Wcale nie stracił na uroku, pomimo lat (moich i jego). Co do Wolfa... Szkoda, że aktor się pogubił i nie zrobił kariery - w roli jest cudownie przerysowany, miejscami wręcz teatralnie genialny. W ogóle obsada jest w tym serialu mocna. To była ponoć wysokobudżetowa produkcja w tamtych czasach (patrząc na trolle raczej bym nie powiedziała...).

ocenił(a) serial na 8
creep_

Wolf to w pewnym sensie idealny przykłąd faceta, który zabiega i walczy o kobietę, który ją zdobywa, troszczy się o nią... No ideał po prostu :) choć niebezpieczny (ale zmienia się pod wpływem Virginii) to jednak mimo wszystko mój ideał - pomijając te ,,wilcze" cechy :D

Puenta13

gdzie obejrze z napisami całość? Strasznie się nakręciłam uwielbiam tego typu produkcje i az się dziwie że do tej poru na to nie wpadłam:-(

ocenił(a) serial na 8
Usagi_V

Zgadzam się. To była moja ulubiona postaci. Uwielbiałm tego aktora dzięki tej roli i teraz mam do niego sentyment :')

Wictorias

Czy to w tym serialu była żaba która ciągle kłamała a potem taki facet ją wyrzucił za drzwi? Jeszcze była królowa Kopciuszek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones