PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114303}

Dziesiąte królestwo

The 10th Kingdom
7,9 2 596
ocen
7,9 10 1 2596
Dziesiąte królestwo
powrót do forum serialu Dziesiąte królestwo

Na końcu ostatniego odcinka Virginia mówi, że to koniec pierwszej księgi o 10. Królestwie. Z wielką chęcia obejrzałabym dalsze losy jej, Wilka i całej reszty...

ocenił(a) serial na 8
Sayana

Ja też chętnie zobaczyłabym drugą część. Ten serial jest niesamowity:) Pierwszy raz oglądałam go jak miałam 10 czy 11 lat. Wczoraj obejrzałam go ponownie i przyznam, że zrobił na mnie jeszcze większe wrażenie niż za pierwszym razem. Pewnie byłam za młoda, żeby zrozumieć większość humoru zawartego w filmie. No i te sceny "na granicy" przyzwoitości w bajce 0_0 Sama nie mogłam wyjść z podziwu, jak scenarzyści przemycili w takim filmie, skierowanym w zasadzie do dzieci, TAKIE sceny, nieledwie erotyczne! Piękna muzyka z czołówki. Świetne dialogi. Obsada aktorska to strzał w dziesiątkę. No i ten Scott Cohen - cud, miód i orzeszki:D Jeszcze nieraz pewnie będę wracać do tego filmu.
W sumie fajnie by było przeczytać też taką historię. Czekamy więc i na książkę;P
Pozdrawiam fanów Dziesiątego Królestwa

agnieszka_181

Z tego co czytałam- zamierzali nakręcić ciąg dalszy- zdaje się że Virginia miała urodzić zaklęte dziecko, co zrodziło konieczność powrotu do"krainy baśni". Jednak wygląda na to że film nie spełnił oczekiwań pod względem oglądalności (nie pojmuję, jakim cudem) i niby nic nie jest wykluczone, ale... raczej rozejdzie się po kościach. Chociaż ja osobiście ciągle mam nadzieję...

ocenił(a) serial na 10
klobo

A skąd masz takie informacje?

Też jestem zaskoczona, że ni powstała kolejna część - tak piękną i ciepłą produkcję naprawdę rzadko można zobaczyć.

ocenił(a) serial na 9
Sol89

oto co mówi wikipedia
http://en.wikipedia.org/wiki/The_10th_Kingdom :
Sequel

Rumors of a sequel have long circulated. The main screenplay writer, Simon Moore, and cast members have expressed interest in a possible sequel at one time or another. If the sequel were to be produced, it would follow the story of Wolf and Virginia and their child. In September 2006, Moore released this teaser of his ideas for the sequel in the "10th Kingdom Newsletter".

ochalka19

Fakt trochę późno :( szkoda, że nie zdecydowali się na część drugą bo serial przedni :) no i ten ........ WOLF!!!!!!! ;) Sexy!!!

ocenił(a) serial na 10
ochalka19

Pewnie powtarzam Wasze słowa, ale ja też nie mogę się nadziwić, że nie zrobili drugiej części! Ja również widziałam serial jako dziecko i odświeżyłam go sobie niedawno, i jestem w szoku, jak niewiele wcześniej rozumiałam. W ogóle jestem pod wielkim wrażeniem serialu, podpisuję się pod wszystkim, co napisaliście - jest uroczy i przezabawny, idealnie dobrana obsada, prześmieszne dialogi i niesamowity Wilk. Szkoda, że fani mają tak mały wpływ na dalsze losy swoich ukochanych produkcji. Choć ja nadal jestem gotowa pisać petycję do wytwórni, że żądam kolejnych części, jeśli tylko ktoś jeszcze mi ją podpisze. ;)

ocenił(a) serial na 10
muza_erato

w obronie tego pięknego serialu - zawsze chętnie się podpiszę ;)

ocenił(a) serial na 9
muza_erato

Ja kiedyś czytałam, że produkcja tego serialu była bardzo droga ze względu na mnogość różnych lokalizacji. Być może potrzebowali sukcesu porównywalnego do Gry o tron aby dostać zielone światło na drugi sezon.

ocenił(a) serial na 9
ochalka19

Nie jest to pierwsza przedwcześnie skasowana produkcja, nie ostatnia. A cuda się zdarzają - np. film "Veronica Mars", który powstał z inicjatywy poniekąd fanów (którzy sfinansowali projekt), też jakąś dekadę od zakończeniu serialu. No, ale w tym przypadku nie ma co liczyć na powtórkę.

ocenił(a) serial na 9
creep_

A może jednak? Scott Cohen (Wolf) wciąż walczy o tę produkcję! Byłaby to radość dekady!!! Nawet jeśli się nie uda, to fajnie świadczy o ekipie.

http://starrymag.com/?p=5476

creep_

Po 17-latach prędzej powstanie prequel niż kontynuacja .

ocenił(a) serial na 10
Sayana

Szkoda, że nie powstała jakaś kontynuacja chociaż w postaci książki o dalszych losach bohaterów. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones