PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=745087}
6,6 3 012
ocen
6,6 10 1 3012
Dziewczyny ze Lwowa
powrót do forum serialu Dziewczyny ze Lwowa

Kolejny polski gniot

ocenił(a) serial na 1

Z ciekawosci zobaczyłem ten serial, pierwsze wrażenie ... żenujący poziom, odniosłem też wrażenie że jawnie się nabijamy z Ukrainców, ze to proste osóbki które nadają się tylko do sprzątania mieszkań i ... (napastowania seksualnego) chyba temat zaczerpnięty z rozmowy Kuby Wojewódzkiego z Figurskim o zgwałceniu swojej Ukrainskiej sprzątaczki
mam nadzieje ze ten serial szybko zniknie z anteny

ocenił(a) serial na 1
ari78

Właśnie miłością nie darzę narodu upaińskiego ale ten serial to zamiast wywoływać sympatię(taki sens tej propagandy) to powoduje utwierdzenie stereotypów. Masakra szkoda każdej normalnej dziewczyny czy chłopaka z Ukrainy.

użytkownik usunięty
ari78

@ari78- fajnie, że nie "wyjechałeś" z banderowcami, naprawdę :)

No cóż, Ukraińcy zaczynają uciekać i niektórzy szukają jakiejkolwiek pracy. A Polacy patrzą na nich tak jak Niemcy na Polaków- tania siła robocza...

Dokładnie,jesteśmy Zachodem...ogólnie dla mnie całkiem przyjemny,aktorzy dają radę,intonują też nie najgorzej ;p

ari78

Piękny serial... w lepszy sposób upokorzyć upaińców chyba już nie można. Ministerstwo kultury powinno bezpłatnie udostępnić serial na całej upainie.

ocenił(a) serial na 10
gregorgrg

A jak wyglądali i jak byli traktowani Polacy i Polki na Zachodzie przed wejściem do Unii??? Kobiety = prostytutki, mężczyźni = złodzieje szczególnie samochodów - już się zapomniało????

ocenił(a) serial na 3
gregorgrg

A obejrzałeś ten serial?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones