PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=745087}
6,6 3 008
ocen
6,6 10 1 3008
Dziewczyny ze Lwowa
powrót do forum serialu Dziewczyny ze Lwowa

Super serial

ocenił(a) serial na 3

Widać że kręcą go profesjonaliści i grają dobrzy aktorzy. Bardzo dobra praca operatorów kamer (wreszcie kamery na statywach a nie w rękach trzęsących się ludzi) Reżyser znany, który dobre seriale kręci, aktorzy widać, że potrafią grać i nie są sztuczni. Dialogi normalne, Ten serial będzie miał takie samo powodzenie jak Ranczo. Boje się tylko, że na 13 odcinkach się nie skończy i dalsze odcinki to już nie będzie to.

ocenił(a) serial na 8
pinokio100

Miałem takie obawy z "Ranczem" a okazało się, że co nowy sezon, to nadal ta sama dobra jakość.

ocenił(a) serial na 8
maz9

Oj, ranczo z sezonu na sezon się wypala.

pinokio100

nie nazwałbym go super serialem ale w porównaniu do trudnych spraw i innego podobnego gówna to niebo i ziemia. :)

ocenił(a) serial na 3
nieznajomy43

A mnie się podoba

ocenił(a) serial na 3
nieznajomy43

Niestety lecz po kolejnych sezonach zmieniłem zdanie. to już nie jest super serial tylko opadający serial

pinokio100

Ukrainki miedzy soba rozmawiaja po polsku z ukrainskim akcentem...

Edna_fw

Dla mnie to parodia mowy, ani polski, ani ukraiński. Zniewaga

ocenił(a) serial na 3
pinokio100

Do Rancza to dzielą go lata świetlne, 1,5 mln oglądalności - klapa.

ocenił(a) serial na 3
pinokio100

Niestety ale 4 sezon, który obecnie emitują to jakieś nieporozumienie. Zrobili z niego tragedie, sensację. Typowe kopiowanie obecnych seriali, które są na jedno kopyto. Gdzie tu komedia obyczajowa? Serial, który przez dwa sezony cieszył, bawił, rozmieszał, wzruszał nagle w trzecim sezonie zaczął gorszyć, zaczął się i skończył w łóżku a 4 sezon oglądam raczej z nudów a nie z przyjemności. Obecnie moje zdanie jest takie. Serial zaczął się świetnie a skończy wielką klapą. 5 sezonu nie będzie, zobaczycie.

pinokio100

Pinokio, wpierw chwalisz, teraz krytykujesz i dajesz ocene 3? Absurd.

ocenił(a) serial na 3
brzenk_2

chwaliłem pierwszy sezon. Neguję 4 sezon

pinokio100

Zgadzam się w całej okazałości. Pierwszy sezon cały pękalam ze śmiechu, drugi jeszcze tez. Kończę trzeci i już go powoli męcze, dramaty, dramaty, nie tym mnie ten serial ująl niestety i dramatów nie szukam.

pinokio100

jak tak chwalisz serial to dlaczego ocena 3 ? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones