PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=745087}
6,6 3 010
ocen
6,6 10 1 3010
Dziewczyny ze Lwowa
powrót do forum serialu Dziewczyny ze Lwowa

Którą postać lubicie najbardziej?
Moje typy to:
1. Pan Henryk- niezły z niego cwaniaczek ale w uroczy sposób i to jak potrafi wybrnąć z kłopotów majstersztyk( sprawa z policjantami i nastraszenie Igorka). W ogóle jego niektóre teksty są genialne tak samo jak wątek kiedy odkrył w tym chłopczyku talent do hazardu.
2. Olyia- śmieszna jest z tym swoim pechem i wiecznym wpadaniem w tarapaty. Fajnie, że połączyli ją z sąsiadem Tomkiem. Igorek w sumie też mógłby mieć większy wątek ale niech mu jakąś inną dziewczynę znajdą przy której się zmieni.
3. Polina- przebojowa babeczka z charakterem mnóstwo pozytywnej energii wnosi do serialu.

ocenił(a) serial na 6
justyna280

Dla mnie Polina jest numerem jeden jeśli chodzi o ulubione postaci. Głównie za charakter i jako jedyna z całej czwórki ma głowę na karku. Poza tym jej teksty zwalają z nóg: ""Co Ty stacjonarne to auto masz? Jedź!".
Do lubianych bohaterów dorzuciłbym aktorkę Kasię, przyjaciółkę Swiety. Głównie dlatego, że gra w teatrze i nawet poza sceną zachowuję się jak dama co daje niezły komizm sytuacyjny.
Z najmniej lubianych postaci to niestety jest nią Swieta. Głównie dlatego, że przed akcją w serialu pracowała przez trzy lata w Polsce i jakoś tego nie widać. Myślałem, że będzie bardziej zaradna itd, ale w porównaniu do reszty dziewczyn wypada blado. Mogę się założyć, że gdyby pozbyć się jej wątku to serial by na tym nie ucierpiał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones