PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607930}

Dziewczyny

Girls
7,2 23 844
oceny
7,2 10 1 23844
7,1 16
ocen krytyków
Dziewczyny
powrót do forum serialu Dziewczyny

8/10

ocenił(a) serial na 8

Dziewczyny to serial, który budzi wiele sprzecznych emocji, od śmiechu, przez oburzenie, aż po mocne poirytowanie, jednak ostatecznie nie chciałam się rozstawać z jego bohaterami. Lena Dunham odpowiedzialna za produkcję serialu opowiada historię czterech przyjaciółek z Nowego Jorku, które wkraczają w dorosłość. To brzmi jak naiwna produkcja o dojrzewaniu, których jest mnóstwo, jednak Dziewczyny odkrywają tę tematykę na nowo. Pokochałam ten serial za szczerość i naturalność oraz komediową otoczkę. Podobało mi się również podejście do cielesności, seksu i obrazu kobiet, co wzbudziło największe kontrowersje wokół produkcji. Dziewczyny są serialem pełnym niedoskonałości, nieudanych związków, źle podjętych decyzji oraz nieperfekcyjnych ludzi, zewnętrznie i wewnętrznie. Nie było tam bowiem postaci, którą dało się polubić w całości. Każdy z bohaterów miał swoje wady, popełniał błędy i postępował narcystycznie, samolubnie, czy dziecinnie. Jednak niezależnie jacy by oni nie byli to emocje, które odczuwali były autentyczne i byłam się w stanie uwierzyć w każdą z postaci, pomimo, że czasem ciężko było zaakceptować ich postępowanie.

Więcej opinii-> https://zprzymruzeniemokaa.blogspot.com/2018/03/wycieczka-do-woch-nowy-refn-ktor y.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones