PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607930}

Dziewczyny

Girls
7,2 23 835
ocen
7,2 10 1 23835
7,1 16
ocen krytyków
Dziewczyny
powrót do forum serialu Dziewczyny

wychowanych na "Plotkarze" i reklamach podpasek Always dziewczyn na "Dziewczyny". Ja również oglądam dla rozrywki różne wyczyszczone z jakichkolwiek realiów "Plotkary" czy "Chirurgów", ale to nie znaczy, że nie umiem dostrzec wartości przekazu bez Adobe Photoshop CS 6. Ok, odcinki "Girls" też nie są dosłowne, postacie SĄ PRZERYSOWANE, ale w zupełnie innym celu - uwypuklenia neurotyzmów bądź innych -izmów współczesnych 20-somethings. Jestem w podobnym wieku, żyję w dużym mieście i na każdą postać z tego serialu mogę wskazać przynajmniej kilku prawdziwych ludzi, którzy są ich prototypami. Jak dla mnie fabuła w tym serialu to kwestia drugorzędna. Najfajniejsze jest odnajdywanie trafnych tropów.

PolishBride

Nic dodać, nic ująć:)

PolishBride

też się zgadzam ;)

ocenił(a) serial na 8
PolishBride

Mam 34 lata, nie oglądałam Plotkary, z dużą nadzieją zaczęłam Dziewczyny i się umęczyłam przez jakieś 4-5 odcinków, tortury były to straszne, nawet juz miałam nie oglądac dalej, ale masochizm wziął górę. I zaskoczyło. Uwielbiam ten serial.

zielonabanana

bo to nie jest serial dla głupich ludzi. ten kto ruszy głową, znajdzie w nim to drugie dno, które dla niektórych krytyków jest tylko powierzchownością ludzką.

malmonika

Zawsze mnie rozwalają takie stwierdzenia "wyznawczyń", jak ci się nie podoba, to pewnie jesteś za głupia albo nie przestawiłaś mózgu przyzwyczajonego do papki, no sorry bez obrazy, ale nie trzeba być jakimś gejzerem intelektu żeby to oglądać i wysnuć sobie jakieś tam wnioski, to nie fizyka kwantowa. Dlaczego zawsze bierzecie takie rzeczy tak strasznie osobiście, komuś się nie podoba film i tyle, tobie nadal może się przecież zajebiście podobać. Ja obejrzałam parę odcinków no i mnie nudził, przykro mi.

ocenił(a) serial na 9
zielonabanana

Oglądając "Dziewczyny" trzeba "przestawić" mózg, przyzwyczajony do papki, którą jesteśmy karmieni od lat. Dwa pierwsze sezony - samo życie. Trzeci jest dla mnie na razie troszeczkę za bardzo abstrakcyjny, ale zobaczymy jak się rozkręci.

WojtasM

Całkowicie się zgadzam ! ;)

ocenił(a) serial na 6
PolishBride

Dokładnie, serial jest bardzo fajny, ciekawy ale wszyscy się przejmują tylko wyglądem Hanny : )

PolishBride

Zgadzam się w 100 %

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones