PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607930}

Dziewczyny

Girls
7,2 23 862
oceny
7,2 10 1 23862
7,1 16
ocen krytyków
Dziewczyny
powrót do forum serialu Dziewczyny

W okolicach 5 sezonu tego już nie da się oglądać, bohaterki są tak obrzydliwe nieznośne i odpychające. Hannah i Marnie to chyba najokropniejsze kobiece bohaterki jakie kiedykolwiek widziałam w jakimkolwiek serialu, nie wiem która jest głupsza, bardziej ohydnie samolubna i paskudniejsza.

Annash

Kuriozum ten serial osiąga gdy Marnie sikając ze szczęścia wychodzi za faceta którego sekundę wcześniej chciała rzucić, dwie sekundy później się z nim rozwodzi, w tym samym czasie przelatuje w spelunie swojego byłego który na kilometr zalatuje lumpem, Jessa w najlepsze sypia z byłym swojej przyjaciółki, na którą to leje tylko po to żeby ją nieco mnie paliło poczucie winy, a Hannah ucieka przed swoim chłopakiem w piżamie, a potem robi w samochodzie loda swojemu wieloletniemu przyjacielowi uj wie czemu. Czemu ja to w ogóle oglądam, ten serial jest niedorzeczny, ratuje go chyba tylko postać Shoshanny która w swoim naiwnym życiowym nieogarnięciu jest nieodmiennie urocza i autentyczna.

Annash

też tak uważam że Shoshanna mimo swojej infantylności ma najwięcej empatii i można na nią patrzeć bez pytania WTF? :D

Annash

A tutaj wyraziłam swoje zdanie an temat Pań https://www.filmweb.pl/serial/Dziewczyny-2012-607930/discussion/Nazywanie+tego+c zego%C5%9B+co+by%C5%82o+mi%C4%99dzy+tymi+dziewczynami+przyja%C5%BAni%C4%85+to+me ga+wielkie+nieporozumienie,3121894

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones