PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607930}

Dziewczyny

Girls
7,2 23 876
ocen
7,2 10 1 23876
7,1 16
ocen krytyków
Dziewczyny
powrót do forum serialu Dziewczyny

Girls 4x04

ocenił(a) serial na 8

super zakończenie odcinka! aż roześmiałam się z reakcji Hannah "to twoja współlokatorka?" :) teraz się w końcu będzie działo!

Bo trzeba przyznać, że cały motyw z wyjazdem do Iowa był trochę nudnawy, oczywiście skończył się pozytywnie tzn nieważne co mówią i myślą inni, jeżeli nie pasuje Ci otoczenie i sytuacja - wymiksuj się!

ocenił(a) serial na 8
Camilllla

Świetna scena i kapitalna, idealnie podsumowująca wszystko piosenka na koniec Patsy Cline "She's Got You" :) W ogóle cały odcinek był naprawdę zabawny, bo i rozmowa kwalifikacyjna Shoshanny, korek pod domem Raya i wątek muzyki Marnie... wszystko śmieszne :D
Moja ulubiona scena z odcinka to rozmowa Hanny z ojcem:
Hannah: Just, like, how do you know if you've made the right decision? I want to make the right decision.
Ojciec: You'll know when you know. You know?
Nie ma to jak konkretna pomoc, heh :P

Camilllla

nie było chyba nigdy tak irytującej postaci jak ten cały śpiewający koleś od Marnie. cały ich wątek jest tak nużący, że znieść się tego nie da. dobrze, że Hannah wreszcie wróciła do ny, może teraz serial wróci do normy, bo ostatnie odcinki były strasznie nudne. a co do "She's Got You" rzeczywiście idealnie dobrana

ajsmama

Marnie, jej koleś i to cale "śpiewanie" to jakiś koszmar, jak tylko ich widzę, to przewijam ;d

ocenił(a) serial na 9
Camilllla

Cieszę się, że drzwi Hannie nie otworzyła Jessa :)

juma1989

nie tylko Ty :)

juma1989

:) I ja również, bo już wydawało się że coś tam między nią a Adamem zaiskrzy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones