PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607930}

Dziewczyny

Girls
7,2 23 871
ocen
7,2 10 1 23871
7,1 16
ocen krytyków
Dziewczyny
powrót do forum serialu Dziewczyny

A mianowicie co w niej jest takiego, że KAŻDY facet na nią leci?!?!? Jestem dopiero po dwóch sezonach a ona w ciągu 20 odcinków spała chyba z 6 czy 7 osobami. Nie mówie, że zazdroszcze ale ludzie prócz poczucia humoru ona nie ma w sobie nic co by przyciągało uwage.

Nie chce nikogo obrażać* ale ona wygląda jak stereotypowa lesbijka-feministka** i to nie tylko moja opinia koleżanka, która również ogląda ten serial też ma taką opinie o niej.

Co do jej charakteru to sie nie będe rozpisywać bo było już tematy o jej egoiźmie itp.

Chciałabym poznać również opinie innych na ten temat bo naprawde mnie to nurtuje dlaczego jest tak bardzo adorowana w serialu przez mężczyzn.

*moja wypowiedź nie miała na celu obrażenia aktorki ale przedstawienia mojej opinii.

**jeżeli ktoś czuje sie urażony moją wypowiedzią, to jest mi bardzo przykro i najmocniej przepraszam

Poulet096

w serialu jestem na bieżąco, i z tego co pamiętam Hanna nigdy nie miała jakiegoś supermegaprzystojnego faceta :) nie wydaje się specjalnie atrakcyjna, a jak mniemam każdy normalny człowiek zdaje sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach pójście z kimś do łóżka nie koniecznie oznacza 'lecenie' na kogoś. Także to, że faceci w serialu wykorzystują jej naiwność a ona na to pozwala, to chyba inna kwestia niż ta, którą poruszyłeś. Polecam dalsze oglądanie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones