PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607930}

Dziewczyny

Girls
7,2 23 843
oceny
7,2 10 1 23843
7,1 16
ocen krytyków
Dziewczyny
powrót do forum serialu Dziewczyny

Lena Dunham

ocenił(a) serial na 8

Zauważyłam, że wiele osób najeżdża na Lenę za jej wygląd, a dokładniej za tuszę. Ja osobiście uważam, że wcale nie jest taka brzydka- w 4x07 wyglądała super, myślę, że jakby jeszcze zapuściła włosy i je kręciła to już w ogóle by fajnie wyglądała. Jej postura rzeczywiście nie jest najpiękniejsza ale chyba to nie jest najważniejsze. Najważniejsze jest to, że stworzyła naprawdę dobry serial pełen emocji- przynajmniej ja go lubię i za to ją szanuję. Apropo tej afery z jej siostrą to się nie wypowiadam bo nie czytałam jej książki.

aczkolwieczka

ludzie są płytcy i potrafią być okrutni - zapomina się, że wygląd to nie wszystko, a ładna buzia nie oznacza że ma się równie ładne wnętrze. drażnią mnie komentarze typu - najczęściej dotyczące młodziutkich piosenkarek które chciały spróbować sił w aktorstwie - "jest piękna i bardzo zgrabna, na pewno podbije Hollywood". jakby nie było od cholery urodziwych pierwszorzędnych drewien aktorskich. Dunham nie jest klasyczną pięknością, ale jest naprawdę świetną aktorką. poza tym genialną osobowość - uwielbiam jej poczucie humoru i dystans do siebie. oby się nie zmieniała ;)

ocenił(a) serial na 8
isobel

Ta, jak ktoś jest piękny i zgrabny to może sobie zostać modelką, czy fotomodelką i to jeszcze nie zawsze. Tak samo jak np. facet jest niski to zaraz lecą jakieś głupie komentarze... A co on może za to? Zawsze ludzie zwracają uwagę na to, co nie powinno być najważniejsze. Dunham dobrze gra, choć denerwująco ale rozumiem, że taka ma być Hanna więc odbieram to jako dobrze wykreowaną rolę. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones