PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607930}

Dziewczyny

Girls
7,2 23 876
ocen
7,2 10 1 23876
7,1 16
ocen krytyków
Dziewczyny
powrót do forum serialu Dziewczyny

Hannah i Adam znów razem? Nie wiem czy coś dobrego z tego wyjdzie Co myślicie?

blackfield1

no jak widać nic nie wyszło

blackfield1

Z każdym kolejnym odcinkiem odkrywam nowy poziom hejtu dla Hanny, zabawa w dom przebija jednak wszystko :D

blackfield1

Nie do końca załapałam ten skok pomiędzy odcinkiem ósmym a dziewiątym. Byłam przekonana, że znów będą razem. A tu, w odcinku dziewiątym, Hannah znów myśli o samotnym macierzyństwie.
Czy ta rozmowa w barze, kiedy Hannah zaczyna płakać, tak naprawdę oznaczała, że oboje zdają sobie sprawę z tego, jak nierealny jest plan wspólnego życia...? I w pewnym sensie tylko "udają", że mogłoby tak być?

mrs_robinson

Kurczę, ja też zupełnie tego nie zrozumiałam, byłabym wdzięczna, gdyby ktoś się wypowiedział na ten temat szerzej ;)

ocenił(a) serial na 8
oliff

Moim zdaniem właśnie tak było. Hannah i Adam zdali sobie sprawę, że nie potrafią tak po prostu udawać szczęśliwej rodzinki. Od wyjazdu do Iowa aż po sam szósty sezon wydarzyło się naprawdę wiele. Najpierw Mimi-Rose, później Jessa... Uczucia między nimi po prostu zgasły. Być może żałują, że tak się wszystko potoczyło, ale czasu nie da się cofnąć. Adam pokochał Jessę. I choć obudziły się w nim ojcowskie instynkty, nie mógł ot tak znów wrócić do Horvath. Oboje cholernie się zmienili, dojrzeli. Przestali żyć szczenięcą destrukcyjną miłością, stali się dorosłymi ludźmi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones