Dziewczyny (2012-2017)
Dziewczyny: Sezon 2 Dziewczyny Sezon 2, Odcinek 4
Odcinek Dziewczyny (2012-2017)

It's a Shame About Ray

29m
7,8 360
ocen
7,8 10 1 360
Dziewczyny
powrót do forum s2e4

odcinek 2x04

ocenił(a) serial na 10

Nie spodziewałam się, że małzeństwo Jessy tak szybko się rozpadnie... Aż mi się jej szkoda zrobiło.
Nadal czekam na pojawienie się Adama, szczególnie po akcji z policją ;)

ocenił(a) serial na 8
albretov

Jak dla mnie świetny odcinek, najlepszy z całego sezonu. Bardzo mnie cieszy, że rozwinęli w końcu wątki wszystkich dziewczyn, nie tylko Marnie i Hannah. Co do małżeństwa, też myślałam, że kolacja z rodzicami wywoła pierwszy z wielu kryzysów, ale to pokazuje jak bardzo różnili się i byli niedopasowani. To od początku skazane było na porażkę, Jessa miała rację - dla Thomasa-Johna to prawie jak bunt młodzieńczy, tak naprawdę ma zupełnie inne priorytety i nie jest w stanie zaakceptować jej taką, jaką jest.. Ciekawa jestem, jak się dalej ten sezon potoczy.

ocenił(a) serial na 10
Vivasco

Szczególnie, że widać jakim człowiek był Thomas-John. Wiecznie zakompleksionym nowobogackim dupkiem.
A najlepsze było z tą "Humanitarian Award":)
Kurczę, naprawdę myślałam, że im się ułoży.

ocenił(a) serial na 8
albretov

Cóż, oboje zdemaskowali siebie jako pozerów, szukających poklasku u zupełnie innych ludzi.. Wydawałoby się, że Jessa jest wolnym duchem, nie przejmuje się zasadami, a tu jednak..
Tak, Humanitarian Award było genialne!!!
Jedyne co mnie martwi, to pogłoski na imdb choćby, że Jessę zupełnie usunie się w cień, bo aktorka chce się skupić na wychowaniu dziecka i życiu prywatnym.. Mam nadzieję, że tak się nie stanie, uwielbiam tą postać z wszystkimi zaletami i wadami.

ocenił(a) serial na 8
Vivasco

Nie widziałam jeszcze tego odcinka więc się nie wypowiem czy widzę Jessę jako pozerkę, ale ogólnie wydaje mi się że całe to małżeństwo wynikło z jej wcześniejszej rozmowy z tą babką, u której pilnowała dzieci, która wytknęła jej że jej styl życia i to jakich mężczyzn przyciąga świadczy o tym, że ucieka od "prawdziwego życia" i dorosłości, co poniekąd jest prawdą (i co w tym złego?), ale "dobre rady" tej pani to była czysta manipulacja. Jessa niestety uległa tej manipulacji, ale wkroczyła w to rzekomo dorosłe prawdziwe życie w swoim stylu - katastrofa była do przewidzenia.
A co do odsunięcia Jessy to mi tez byłoby szkoda, bo to zdecydowanie moja ulubiona postać. I tak było jej zbyt mało wczesniej :P

ocenił(a) serial na 8
albretov

jak się bierze ślub po dwóch tygodniach znajomości to niestety tak bywa ;)

ocenił(a) serial na 6
alken

po co w ogóle brać ślub, związki partnerskie ludzie :)

ocenił(a) serial na 8
RomeYY

no jak to po co? dla epickiej imprezy! ;)

ocenił(a) serial na 10
alken

imprezę mieli epicką :D i super zayefajny tort :)

ocenił(a) serial na 9
albretov

Ja mam nadzieję, że Adam szybko nie powróci, bo strasznie mnie irytuje. Za to uwielbiam wątek Marine - genialnie wygląda w tym sezonie i strasznie mi się podobała scena na dachu z jej eks. Oby Hannah znalazła kogoś dojrzałego i odpowiedzialnego - jak zresztą sama mówiła ;)

ocenił(a) serial na 10
anais_5

ja z kolei bardzo nie lubię marnie- irytuje mnie ta dziewucha ;)

ocenił(a) serial na 9
albretov

Zdecydowanie najlepszy odcinek sezonu. Wszystko mi się w nim podobało i jeśli dalej tak dobrze to pociągną, to serial będzie na 10 ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones